Hopp

Informácie o franchisovom systéme

popis franchisového systému

Ocenená franšíza flotily elektrických kolobežiek Hopp na kľúč. Priveďte do svojho mesta dopravu s nulovými emisiami. Až 80 % dostupného financovania so Start HoppTM.

Profil: Možnosti franchisingu dostupné podnikateľom, ktorí majú skúsenosti s podnikaním.

Hlavné dôvody, prečo sa stať franšízantom Hopp

 1. 1. Riešenie na kľúč s trvalou odbornou podporou a asistenciou
 2. Nízka investícia s dostupným financovaním Start-HoppTM
 3. Ocenená spotrebiteľská a servisná aplikácia
 4. Vaša prevádzka môže byť spustená počas niekoľkých týždňov

Pripojte sa k Hopp tímu motivovaných podnikateľov a staňte sa súčasťou našej globálnej franchisovej siete. Prečítajte si o výhodách vlastníctva frachisy elektrických kolobežiek Hopp ešte dnes.

Franchisové pobočky

Viac ako 50

Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

 • Odbornosť na ohromne rastúcom trhu
  • Podieľajte sa na našom úspechu, pretože robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme pomohli vášmu podnikaniu rásť. Náš jedinečný obchodný model vám umožňuje osamostatniť sa na trhu, o ktorom sa predpokladá, že do roku 2031 dosiahne 500 miliárd dolárov.
 • Istota úspechu
  • Vaša operácia, náš osvedčený obchodný model. Narodili sme sa na Islande a teraz pôsobíme po celom svete a naša technológia bola postavená podľa islandských štandardov kvality. Od mrazivých severských zím až po spaľujúce stredomorské letá, naše robustné flotily e-skútrov prešli viac ako 10 000 000 kilometrov v každej klíme vďaka našej oceňovanej aplikácii.
 • Cesta k finančnej nezávislosti
  • Ponúkame komplexné financovanie rozbehnutia vašej prevádzky. Náš model s vysokou odmenou a nízkymi investíciami umožňuje podnikateľom, ktorí môžu priviesť k stolu svoje obchodné znalosti, skôr než osobný rizikový kapitál. Veľa našich operátorov zaznamenalo návratnosť investícií v 1. roku.
 • Život s Hopp
  • Spustite franchisu Hopp a získajte späť slobodu a flexibilitu vo svojom pracovnom živote. Veľa majiteľov franšíz deleguje každodennú údržbu a prevádzku na mladších zamestnancov, čo im umožňuje minimálnu interakciu so stálym zdrojom priebežného príjmu.
 • Certifikáty zelené ako naše skútre
  • Hopp sú 100% uhlíková čistá nula od výroby až po prevádzku, a pretože každá jazda produkuje 0 gramov CO2 na osobokilometer, zanechávame za sebou čistejšiu planétu s každou cestou. Môžete teda bojovať proti klimatickým zmenám a zároveň prevádzkovať ziskové a naplňujúce podnikanie a používatelia vašej franchisy sa budú pohybovať po vašom meste bez toho, aby zanechali uhlíkovú stopu.
 • Naštartujte zmenu vo svojom meste
  • Viac ako polovica ciest autom je kratšia ako 8 kilomentrov, znie to ako príležitosť? Pridajte sa k dopravným prostriedkom vo vašom meste zavedením služby, ktorá zjednodušuje mobilitu tam, kde tradičné dopravné služby zlyhali. Staňte sa hrdinom a riešte prolémy s dopravou vo vašej oblasti a zlepšujte každodenný život pre priateľov, rodinu a susedov.

Technika, ktorá funguje, sktútre, ktoré sa pohybujú a hotovosť v banke od prvého dňa. Náš franchisový model na kľúč ponúka až 80% financovania kvalifikovaným kandidátom, regulačnú pomoc, prevádzkovú podporu a prístup k našej oceňovanej servisnej aplikácii.


Nevyhnutná investícia na začiatku

 • Poplatok za začatie franchisy - 5 000 USD
 • Minimálna investícia - 25 000 USD
 • Mesačný poplatok - 18% z čistého výnosu
 • Náklady na dopravu a DPH nie sú zahrnuté

Základné požiadavky

Koncepcia
Nie sú potrebné žiadne skúsenosti. Ponúkame odborné poradenstvo a podporu od začiatku do konca, ktoré vám pomôžu prekonať akékoľvek logistické alebo regulačné prekážky, aby vaše podnikanie mohlo začať fungovať už za 2 týždne.

Začnite podnikať od začiatku
Vy riadite miestnu prevádzku a my sa postaráme o zvyšok. Náš globálny/miestny obchodný model vám umožňuje využívať výhody odborného vedenia a prístupu k zdieľaným zdrojom; od brandingu a marketingu po IT podporu, mechanické inštrukcie, pokyny a ďalšie.


Informácie o franchisorovi

Hopp

Nóatún 17, 105 Reykjavík, Iceland

+354 792 5959

paula@hopp.bike

Hopp.bike

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Paula Sagan

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Hopp.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.