Register je určený pre tých, ktorí majú záujem o podnikanie s vlastnou firmou. Podnikanie pod franšízovou licencií na základe franšízingu je jedným z najpreverenejší a najbezpečnejších spôsobov. Záujemcovia sa môžu zaregistrovať vyplnením nižšie uvedeného dotazníka.

Zasielanie franšízových ponúk

V katalógu franšíz prezentujeme ponúky franšizových a partnerských systémov, ktoré môžete kontaktovať priamo. Tí, ktorí tu nenašli vyhovujúci franšízový systém sa môžu zaregistrovať do Registra kandidátov vyplnením nižšie uvedeného dotazníka. Na základe vyplnených dotazníkov Vám budeme zasielať a odovzdávať konkrétne ponuky franchisora, ktorí hľadajú záujemcov o kúpu licencie podľa Vami uvedených údajov.

Pole, ktoré je nutné vyplniť sú označené červenou hviezdou (*).

Identifikační údaje

Preferovaný odbor (môže byť viac ako jeden)

OBCHOD

SLUŽBY

Kapitál na investíciu*

Podnikáte v súčasnosti?*

<if you see the box below, leave it blank.>
Ďalšie informácie

Spoločnosť PROFIT system franchise services, s.r.o., Na Pankráci 1618, 140 00 Praha 4, prehlasuje, že cieľom získavania a spracovania osobných informácií je vytvoriť databázu záujemcov o nákup franšízovej  licencie. Správcom osobných dát bude iba poradenská spoločnosť PROFIT system franchise services s.r.o., ktorá s dátami bude nakladať zodpovedne a v súlade s platnou legislatívou Slovenska. PROFIT system franchise services s.r.o. zároveň vyhlasuje, že každý záujemca o franšízovú licenciu má právo vkladať, prípadne upravovať svoje osobné informácie v Registri kandidátov. Každý z kandidátov môže dobrovoľne z registra vystúpiť.