Extéria market

Informácie o franchisovom systéme

popis franchisového systému

Značka EXTÉRIA pôsobí na trhu v ČR od roku 2011. V roku 2017 začala pôsobiť na Slovenskom trhu. Svoju činnosť začala rozvíjať a budovať v ČR v Ostrave, kde sa presadila aj medzi veľkou konkurenciou, a to vďaka unikátnemu KNOW-HOW. Na tomto základe vytvorila patentovaný a chránený franchisingový koncept EXTÉRIA MARKET na BOZP a OPP, po úspechu v Českej republike, pokračuje v globalizácii značky a hľadá Master-franchisanta pre radienie a prevádzkovanie EXTERIA MARKETŮ na Slovensku.

Hlavným cieľom je poskytovať outsourcing v zákonnej oblasti bezpečnosti práce BOZP a ochrane pred požiarmi OPP od malých adminov SZČO cez štátnu správu až po veľké priemyselné podniky. Potreba nášho produktu BOZP a OPP vyplýva zo zákonnej povinnosti a to pre všetky podnikateľské subjekty. Dokážeme klientov ochrániť pred neohlásenou kontrolou a prípadnou pokutou zo strany štátnych kontrolných úradov. Z viac než 500 uskutočnených kontrol nezaplatili naši klienti ani euro!

Prečo prevádzkovať franchisovú sieť EXTÉRIA MARKETŮ formou Master licencie?

Spoločnosť Extéria je jednotkou a zároveň jediným franchisovým konceptom v oblasti BOZP a PO v Českej republike a Slovenskej republike. Pripojte sa k úspešným a vytvárajte s nami najsilnejšiu sieť v SR.

Jedinečnost konceptu EXTÉRIA MARKET spočíva v jedinečnom know-how. To ponúka záujemcovi radu konkurenčných výhod. Medzi tie popredné patri oddelenie technickej části od obchodnej. Celý koncept EXTÉRIA MARKETŮ je postavený ako obchodný model, ktorý prináša franchisantom exkluzivitu územia, v ktorom podnikajú a jedinečný komplexný zákonný produkt BOZP a OPP pre širokúcieľovú skupinu podnikateľou a štátnu správu. Ten je poskytovaný formou balíčkov za bezkonkurenčnú cenu na slovenskom trhu. Celý koncept EXTÉRIA MARKET je založený na dlhodobosti, kedy s klientami uzatvárame dlhodobé zmluvy a tým vytvárame pasivny prijem ako pre franchisanta, tak aj pre Master-franchisanta. 

Vlastné pobočky

  • SR - Žilina centrála
  • ČR - Ostrava centrála

Franchisové pobočky

  • SR - 8
  • ČR - 18
Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

Čo franchisant získá kupou Master licencie pre Slovensko?

Master-franchisant získá unikatné know-how, vďaka ktorému dokáže v priebehu jednoho roka obsadiť takmer celé územie Slovenska EXTÉRIA MARKETY. Dalej dostáva prevádzkovú manuál - systémovou príručku, na riadenie celého štátu franchisovej centrály EXTÉRIA, de facto ucelená kuchárka pre podnikanie vo franchisovej sieti EXTÉRIA, kde podnikateľ nájde všetko potrebné pre úspech v tomto podnikaní.

S využitím jedninečného know-how sa stane Master-franchisanta do dvoch rokov lídrom na trhu v oblasti poskytovania služeb BOZP a OPP, tak ako tomu bolo v Českej republike.


Základné požiadavky

  • Zodpovednosť za rozvoj siete Extéria na slovenskom trhu
  • Podnikateľ s obchodnými skúsenosťami, EXTÉRIA mu poskytne know-how a školenie
  • Človeka, ktorý ma obchodné telent a baví ho práca s ľuďmi
  • Ochraňovať našu spoločnú značku a dodržiavať pravidlá siete
  • Má osobné aj trestná bezúhonnosť a jeho výhodou je obchodná prax, znalosť miestnych pomerov a kontaktov

Informácie o franchisorovi

BOZP + s.r.o.

Betliarska 12851 07 Bratislava

+421 945 458 999

ramach@exteria.cz

exteriamarket.sk

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Bc. Miloslav Ramach (CEO)

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Extéria market.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.