Reštart gastroprevádzok vďaka novému smeru

Nové príležitosti / Pandémia COVID-19 priniesla konceptu DietaFit novú skupinu zákazníkov. Ich ponuku už nevyhľadávajú iba ľudia, ktorí chcú upravovať svoju váhu.
Nedeľa
06.02.2022
Neponáhľať a franšízových partnerov si dôkladne preveriť. Taká je stratégia konceptu DietaFit pri rozširovaní siete.
 

Na nezáujem zo strany potenciálnych franšízantov sa značka DietaFit nemôže sťažovať. Bohužiaľ sa to nijako výrazne neodráža v jej expanzii. Podľa majiteľa konceptu Roberta Šefraného za tým stoja stále pretrvávajúce obavy podnikateľov z neistoty rozbehnúť v súčasnosti nové podnikanie. „Dotazy na licencie, ktoré dostávame, nás vedú k neustálemu vysvetľovaniu. Týkajú sa toho, ako koncept prakticky funguje, ale aj aké príležitosti ponúka,“ vysvetľuje Šefraný s tým, že podľa neho je práve teraz pre mnohých majiteľov gastronomických prevádzok zasiahnutých pandémiou vhodný čas na zmenu ich zamerania.

Na trhu je v súčasnosti veľa reštaurácií, bistier či ďalších gastropodnikov, ktoré stoja vplyvom pandémie na križovatke, či svoju prevádzku ukončia, alebo či budú pokračovať ďalej. Majitelia podnikov, ktorí sa rozhodli aj napriek dopadom vládnych obmedzení ďalej podnikanie rozvíjať, majú možnosť pokračovať v podnikaní, alebo využiť príležitosť a zmeniť smer. Zameranie sa na zdravé stravovanie môže byť perspektívnym krokom.

Noví zákazníci aj vďaka inflácii

Potvrdzujú to aj slová Roberta Šefraného. DietaFit totiž počas posledných dvoch rokov zaznamenala zvýšenie dopytu po ich produktoch a zmenili sa aj klienti. „Predtým naše služby využívali výhradne ľudia, ktorí chceli dosiahnuť zníženie váhy, prípadne si upraviť jedálniček do zdravšej formy. To sa zmenilo. Počas pandémie však začali využívať naše služby ďalší zákazníci, ktorí mali záujem o kvalitné jedlo za rozumnú cenu dodávané priamo do ich domácností. A tento trend pokračuje,“ vysvetľuje Šefraný s tým, že svoj podiel na tom môže mať aj neustále zdražovanie potravín na Slovensku vplyvom inflácie . Môže to pomôcť aj franšízantom, ktorí sa budú snažiť ponukou osloviť nové skupiny klientov.

Aj keď je franšíza DietaFit vhodnou príležitosťou pre majiteľov gastroprevádzok, nie je nutné, aby uchádzač o licenciu mal skúsenosti z oblasti gastronómie. Všetko potrebné sa budúci franšízant dozvie v rámci školení, ktoré absolvuje pred spustením prevádzky. Pre vedenie konceptu je kvalitné odovzdanie know-how veľmi dôležité, aj preto si dáva na čas a jeho cieľom je získavať kvalitných franšízových partnerov.

Cena franšízovej licencie sa odvíja od veľkosti regiónu, ktorý bude franšízant v rámci uzatvorenej zmluvy obsluhovať, a pohybuje sa od 2 do 10 tisíc EUR podľa rozsahu územnej exkluzivity. Ak má záujemca o franšízu k dispozícii už fungujúce priestory pre gastro prevádzky, musí počítať s jeho dozariadením. V prípade, že chce franšízant prevziať úplne novú výrobňu na kľúč, investícia činí okolo 40 tisíc EUR. Návratnosť investície sa pohybuje v horizonte 1 rok až 2 roky. 


S nasadením za ziskom / Návratnosť investície môže franšízant DietaFit podľa franšízora očakávať v horizonte jedného roka až dvoch rokov. Rozhodujúcu úlohu v tom hrá jeho aktivita.

Populárne na fóre

화성출장샵【텔레그램opp399】화성출장마사지 화성출장샵가격 화성업체안전보장 화성한국인매니저

화성출장샵【텔레그램opp399】화성출장마사지 화성출장샵가격 화성업체안전보장...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023
울주출장마사지∬텔레-ssx166∬울주출장샵가격∬울주출장만남후기∬울주모텔출장∬울주무한샷출장

...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023
옥천출장마사지♨텔레/msm363 옥천힐링건마 옥천출장샵가격 옥천내상제로 옥천폐이만남/조건만남

옥천출장마사지♨텔레/msm363 옥천힐링건마 옥천출장샵가격 옥천내상제로 옥천폐이만남/조건만남 옥천출장마사지♨텔레/msm363...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023
선릉출장마사지∬텔레-ssx166∬선릉출장샵가격∬선릉출장만남후기∬선릉모텔출장∬선릉무한샷출장

...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023
평택출장마사지♨텔레/msm363 평택힐링건마 평택출장샵가격 평택내상제로 평택폐이만남/조건만남

평택출장마사지♨텔레/msm363 평택힐링건마 평택출장샵가격 평택내상제로 평택폐이만남/조건만남 평택출장마사지♨텔레/msm363...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023
시흥출장마사지♨텔레/msm363 시흥힐링건마 시흥출장샵가격 시흥내상제로 시흥폐이만남/조건만남

시흥출장마사지♨텔레/msm363 시흥힐링건마 시흥출장샵가격 시흥내상제로 시흥폐이만남/조건만남 시흥출장마사지♨텔레/msm363...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023
직산콜걸샵《텔레/ssx166》직산출장샵가격『무한샷출장』직산조건만남 직산한국인매니저 직산섹파

직산콜걸샵《텔레/ssx166》직산출장샵가격『무한샷출장』직산조건만남 직산한국인매니저...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023
원주콜걸샵《텔레/ssx166》원주출장샵가격『무한샷출장』원주조건만남 원주한국인매니저 원주섹파

원주콜걸샵《텔레/ssx166》원주출장샵가격『무한샷출장』원주조건만남 원주한국인매니저...

1 komentár(e)
posledný 10.12.2023