Záujemca o podnikanie pod hlavičkou L`ARÔME si môže vybrať medzi otvorením klasickej franšízovej monobrandovej predajne alebo pobočky vo formáte shop-in-shop.
24.03.2016
Z pobrežia Jadranu k nám so svojimi parfumami mieri značka L`ARÔME. Pre vybudovanie a ďalší rozvoj siete tu hľadá franšízantov.
 

Starostlivosť o zdravie a zovňajšok, je oblasť, do ktorej sú ľudia ochotní investovať stále viac. Nie je čomu sa čudovať, že tuzemský trh láka stále viac značiek, ktoré v tejto oblasti pôsobia. Najnovšie k nám so svojimi produktmi mieri chorvátska značka L`ARÔME, ktorá sa špecializuje na predaj rozlievaných parfumov. V domácom Chorvátsku má sieť 31 pobočiek, z ktorých 30 je prevádzkovaných franšízantami.

Momentálne obchody L`ARÔME ponúkajú svojim zákazníkom a zákazníčkam 110 dámskych a 60 pánskych parfumov. Sú vyrábané v Grasse v Provincii, vo Francúzsku, v továrni, ktorá sa môže pochváliť 52ročnou tradíciou. L`ARÔME rozlievané parfumy umožňujú zákazníkom vybrať si nielen typ parfumu, ktorý chcú, ale tiež množstvo, ktoré potrebujú.

Záujemca o podnikanie pod hlavičkou L`ARÔME si môže vybrať medzi otvorením klasickej franšízovej monobrandovej predajne alebo pobočky vo formáte shop-in-shop. Prvé je obstaranie master-franšízovej licencie, ktorá držiteľa zaväzuje otvoriť aspoň jednu pobočku s produktmi L`ARÔME a ďalej svieť rozvíjať. Vďaka obstaraniu master licencie je jej držiteľovi garantovaná územná exkluzivita.

Ďalšou možnosťou je stať sa majiteľom jednej franšízovej predajne alebo získať oprávnenie na otvorenie obchodu shop-in-shop. Minimálna investícia do otvorenia pobočky „na kľúč“ je 1 425 EUR. Značka L`ARÔME tiež ponúka svojím potenciálnym partnerom začať ako majiteľ jednej pobočky a po troch mesiacoch sa rozhodnúť sa stať master-franšízantom. Podmienkou master-franšízanta je vypracovaný podnikateľský plán na rozšírenie siete na území, na ktorom získal exkluzivitu.