V domovskom Česku má franšízová sieť Svet zdravia 56 pobočiek. U nás ich je zatiaľ 14.
15.01.2015
Slováci dbajú na zdravé stravovanie čím ďalej viac, čo franšízová sieť Svet zdravia rada vidí.
 

V minulom roku otvoril Svet zdravia na Slovensku štyri nové pobočky, a to v Liptovskom Mikuláši, Košiciach, Trenčíne a v bratislavskej štvrti Petržalka. Ich prevádzka začala vďaka ich franšízovým partnerom. Vďaka nim tak u nás dnes nájdeme 14 centier tejto značky, v ktorých len za minulý rok klienti schudli 13 246 kilogramov. S rozvojom konceptu však nechce poľaviť ani v roku tohtoročnom.

"Naším plánom pre rok 2015 je naďalej zviditeľňovať Svet zdravia na slovenskom trhu a samozrejme aj rozširovať našu pobočkovú sieť," hovorí výkonná riaditeľka Sveta zdravia na Slovensku Zuzana Trepková s tým, že momentálne prebiehajú prípravy na otvorenie novej pobočky v Malackách. Ďalšie miesta sa potom budú odvíjať od záujmu franšízantov. To, že pre ďalšie poradne tejto značky na slovenskom trhu miesto je, potvrdzuje záujem koncových klientov. "Oslovujú nás klienti z celého Slovenska. V súčasnej dobe totiž nemáme radu miest obsadených, a to vrátane väčších miest," dopĺňa Trepková.

Svet zdravia však dbá aj na neustály vývoj služieb, ktoré franšízanti môžu svojim klientom ponúkať. Okrem jeho systému Komplexné nutričné typológie, ktorú pre koncept vytvoril odborník na výživu Petr Fořt, tak v spolupráci s ním pripravujú ďalšie novinky. "Tento rok spúšťame komplexnú nutričnú typológiu pre športovcov, ako profesionálov, tak i amatérov, a pre deti," upozorňuje Zuzana Trepková.