Telekom

Informácie o franchisovom systéme

popis franchisového systému

Telekom je telekomunikačnom trhu a partnerstvo s nami sa oplatí. Vstúpte do atraktívneho biznisu a prevádzkujte Telekom predajňu v akomkoľvek regióne Slovenska. Franchise partnerstvo vám umožní využívať našu značku, dlhoročné know-how a kvalitné zázemie.

Prečo Franchise partnerstvo s Telekomom?

  • Silná a prestížna značka. Telekom je lídrom na telekomunikačnom trhu s kvalitnými riešeniami aj pre tých najnáročnejších klientov.
  • Technologické inovácie. V Telekome úročíme naše aj medzinárodné poznatky vďaka členstvu v silnej skupine Deutsche Telekom.
  • Kvalitné služby. Pripojte sa k nám a ponúkajte pod značkou Telekom tie najlepšie produkty a služby mobilnej aj pevnej siete.
  • Spoločnosť so srdcom. Telekom si už roky udržiava významné postavenie v oblasti zodpovedného podnikania a filantropie.
  • Overená spolupráca. Pridajte sa k sieti 75 predajní a využite rokmi overené franchising partnerstvo so silnou Telekom podporou.

Ako funguje spolupráca s nami

Franchise partnerstvo stojí na vašej a našej úzkej spolupráci. Umožní vám na poste riaditeľa prevádzkovať a rozvíjať zverenú pobočku Telekom. Môžete tak využiť svoj potenciál, rozvíjať pozitívnu zákaznícku skúsenosť, napĺňať predajné ciele, či prezentovať svoje nápady a vylepšenia.

Zhodnotenie vašich investícií

Pridajte sa do vedenia jednej alebo viacerých predajní, tzv. Telekom Centier po celom Slovensku, v ktorých naši zákazníci vybavia na jednom mieste služby mobilnej aj pevnej siete a vstúpte do perspektívneho a stabilného telekomunikačného biznisu.

Vlastné pobočky

  • 5 vlastných predajní na Slovensku
  • Tisícky ďalších v trinástich krajinách v Európe a USA

Franchisové pobočky

  • 68 partnerských predajní na Slovensku
  • Tisícky ďalších v trinástich krajinách v Európe a USA
Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

Vaša podpora od Telekomu bude naozaj komplexná. Jej súčasťou je vývoj produktov a prinášanie inovácií, zaistenie predajných pomôcok a marketingových materiálov, cielené marketingové aktivity, nastavenie dizajnu predajne.


Nevyhnutná investícia na začiatku

50.000€ - 100.000€


Základné požiadavky

Náplňou vašej práce bude rozvíjať predajňu, plniť stanovené ciele, podieľať sa na predajnej stratégii, prinášať návrhy na zlepšenie procesov a zostaviť silný tím zamestnancov s prozákazníckym prístupom, pre ktorých budete inšpiráciou vďaka svojmu etickému a zodpovednému konaniu.


Informácie o franchisorovi

Slovak Telekom a.s.

Bajkalská 28, Bratislava

+421 903 709 589

retail.tender@telekom.sk

telekom.sk

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Marta Kúdelková

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Telekom.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.