Donuterie

Informácie o franchisovom systéme

popis franchisového systému

Sme sladký podnik, ktorý v roku 2014 otvoril svoj prvý obchod, prvú Donuteriu, v Târgu Mureş. Od začiatku sme chceli prácu, do ktorej by sme mohli ísť s radosťou, ktorá by pre nás predstavovala výzvu byť každý deň lepší. Po mesiaci sme v kuchyni testovali rôzne recepty na donuty s rôznymi prísadami, až nakoniec vyšly tak, ako sme chceli: nadýchané, krémové, jedinečné.

Chceme sa neustále zlepšovať, a preto experimentujeme s polevou, náplňou, cestovými zmesami, sezónnymi receptmi a posýpkami. Naši zákazníci si môžu pochutiť na klasických veľkých donutoch, alebo si objednať minidonuty, vďaka ktorým zažijú príval šťastia v jednom zakusnutí. K tomu všetkému si môžu dať studené, ale aj teplé nápoje.

Donuteria je miestom pre priateľov, u nás môžu uspokojiť svoje niekedy aj šialené chute. Donut je dezert, ktorý vám, rovnako ako káva, dokáže spríjemniť a rozsvietiť začiatok, prostriedok aj koniec každého dňa. Je vďačným objektom pre vaše príspevky na Instagrame, pre štýlové fotky či perfektné selfíčka.

Možno si poviete, že ste naivní, ale veríme v nekonečné možnosti rastu. Vytvorili sme prvý koncept zameraný na predaj donutov na rumunskom trhu. Sme priekopníci tohto špecializovaného odvetvia a cieľom všetkých miestnych milovníkov donutov. Zákazníci nás nájdu v obchodných centrách aj v prevádzkach v centrách miest.

Tínedžeri milujú naše výrobky, ale vychutnávajú si ich aj dospelí, prarodičia milujúci život, vtipní strýkovia a úžasné tety alebo nemenej úžasní rodičia.

Chcete sa stať franšízantom Donuterie? Tu je návod, ako na to:

 1. Vyplníte formulár na našich webových stránkach – zanecháte nám svoje kontaktné údaje a prezradíte nám informácie o svojich podnikateľských skúsenostiach. Ak nájdeme zhodu, kontaktujeme Vás  naspäť, aby sme spoznali a dali veci do pohybu.
 2. Podpíšete zmluvu o mlčenlivosti a predbežné dokumenty – v tomto okamihu, po podpise zmluvy a zaplatení poplatkov za obchodný plán, Vám poskytneme prvotné informácie, ktoré budú základom franšízy Donuterie. Tento poplatok Vám vrátime naspäť v momente, kedy bude plán dokončený.
 3. Vytvoríte obchodný plán na základe nami poskytnutých informácií. Budete mať čas (stanovený po vzájomnej dohode) na dokončenie svojho obchodného plánu. Počas tohto obdobia budete mať podporu konzultanta.
 4. Preskúmame obchodný plán a uskutočníme finálny výber. Hneď ako obchodný plán splní naše kritéria, pristupujeme k posledným krokom.
 5. Podpíšete franšízovú zmluvu a začne proces implementácie. Konečne sme partneri! Od tejto chvíle sme partneri a poskytneme vám všetku potrebnú podporu a vedenie.

Vlastné pobočky

 • 17 v Rumunsku

Franchisové pobočky

 • 6 vo Francúzsku
 • 4 v Belgicku
 • 1 vo Vel´kej Británii
Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

Franšízantovi bude ponúknuté:

 • podpora výberu stránok a dizajnu obchodu;
 • prevádzkový manuál zložený z: manažérskeho manuálu, manuálu zamestnanca, franšízového manuálu;
 • príručka pre marketingové postupy;
 • priebežná podpora riadenia;
 • systém priebežného auditu;
 • softwarový systém: predaj, výroba, plánovanie a analyzátor dát, správa;
 • pred zahájením a ďalším tréningom.
 • poradenstvo s receptmi;
 • zdieľanie know-how v oblasti riadenia podniku;
 • prístup do našej dodávateľskej siete.

Nevyhnutná investícia na začiatku

35 – 45 000 EUR v závislosti na priestoroch a tom, či plocha disponuje plochou určenou pre umiestenie stolov patriacich k prevádzke (investícia zahŕňa všetky náklady spojené so zariadením a nákladmi na zahájenie prevádzky).


Základné požiadavky

Skúsenosti v odbore HORECA (hotel / reštaurácia / kaviareň) nie sú povinné, ale od franšízanta očakávame, že prijme plán expanzie v danom meste v závislosti na potenciále oblasti. Výhodou je vedieť, ako rešpektovať miestny trh a zvyky pri nákupe. Typ umiestenia: obchodné priestory, pouličné obchody na pešej zóne.

Franšízant musí mať podnikateľské a organizačné schopnosti, zvládať koordináciu tímu a byť orientovaný na klienta.

Nadobúdateľ franšízy musí mať na pamäti skutočnosť, že franšíza bude potrebovať 100% zapojenia do každodenného riadenia podniku.


Informácie o franchisorovi

Donuterie SRL

Romania, Cluj County, Cluj-Napoca, Baciului Street, No. 80

+40 740 247 722

franciza@donuterie.ro

donuterie.ro

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Dan Gabriel Olteanu

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Donuterie.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.