Coffeeshop Company

Informácie o franchisovom systéme

popis franchisového systému

TIZIA, s.r.o. je Master Franchisee značky Coffeeshop Company v Poľsku, Maďarsku, Českej republike a na Slovensku od roku 2007.

Koncept Coffeeshop Company vznikol v roku 1999 v Rakúsku pod spoločnosťou Schärf Coffee, ktorá má 60-ročnú históriu v dovoze a pražení kávy a výroby espresso strojov. Od otvorenia prvej kaviarne vo Viedni sa značka postupne rozšírila až do 28 krajín sveta. Na Slovensku začal koncept prevádzkovať svoju prvnú kaviareň v roku 2007.

Kvalita tejto tradičnej značky je tvorená s tradičnou pridanou hodnotou podávania kávy cez plný servis na prevádzkach a využitia moderných trendov prípravy kávových špecialít s použitím vlastnej technológie. Koncept vsádza na to, že se káva stává súčasťou životného štýlu a je spojená so špecifickou kultúrou. Coffeeshop Company prináša atmosféru viedenskej kaviarne spojenú s klasickým ale moderným interiérom a vynikajúcou obsluhou hostí.

Franchisové pobočky

  • Slovensko: 24 kaviarní
  • Česká republika: 9 kaviarní
  • Maďarsko 12 kaviarní
  • Poľsko 2 kaviarne
Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

  • Podpora pri výbere lokality, negociácia podmienok nájmu, investičný a finančný plán, realizácia „na kľúč”.
  • Školenia a tréning vo vlastných prevádzkach, mystery shopping.
  • Marketingová podpora.
  • Kompletná logistika, controling.

Nevyhnutná investícia na začiatku

Hodnota licencie platnej na 10 rokov je závislá od veľkosti a typu konceptu a pohybuje sa od 5.000 do 15.000 EUR bez DPH.

Investícia do kaviarne závisí od lokality, priestoru, veľkosti či typu konceptu, bližšie informácie poskytneme na konkrétnu lokalitu a priestor, ale najnižšia úroveň je od 30.000 EUR až do najvyššej v hodnote 120.000 EUR.

Mesačný franchisový poplatok je 2% z obratu.


Základné požiadavky

​Ponúkame rôzne typy konceptov a naše kaviarne vieme umiestniť  do malých lokácií (tzv. typ "TO GO" - kde je nevyhnutný len priestor od cca 5m2) až po veké ľokácie (typu "Lounge" - s priestorem až do 250m2).

Kandidát sa musí stotožniť s princípmi a s manuálom nášho konceptu, uvedených vo franchisingovej a obchodnej zmluve.

Kandidát musí být pripravený na financovanie celého projektu


Informácie o franchisorovi

Tizia , spol.r.o

Vajnorská 103/A 831 04 Bratislava

+421 907 818 274

info@coffeeshopcompany.cz

coffeeshopcompany.sk

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Lukáš Jagnešák – Area Manager SK 

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Coffeeshop Company.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.