Reklama u nás

Utorok
22.10.2013
Záujemca o inzerciu má dve možnosti – buď využije služby portálu Franchising.sk alebo časopisu Vlastní firma FRANCHISING
 

Čo je Franchising.sk?

Franchising.sk je profesionálnym portálom zaoberajúcim sa trhom malého a stredného podnikania založeného na licencii, predovšetkým na franchisingu. To je dôležité pre efektívne využívanie reklamných prostriedkov spoločnosti, ktoré chcú získavať nových záujemcov o licenciu.

Čo je Vlastní firma FRANCHISING?

Vlastní firma FRANCHISING je časopis venovaný nielen otázkam franchisingu ale všeobecne podnikaniu. Čitateľom ponúka iné zaujímavé rozhovory, užitočné tipy a rady ako podnikať. Cieľom magazínu je nielen informovať o novinkách na trhu, ale tiež predstaviť verejnosti franchising a rozšíriť povedomie o tomto spôsobe podnikania. Časopis si môžete objednať na internetovej stránke Franchising.sk.

Cieľová skupina

Dôvodom úspechu portálu a časopisu zaoberajúcich sa podnikaním a financiami je schopnosť osloviť požadovanú cieľovú skupinu súčasných i budúcich podnikateľov, ale tiež odborníkov z ekonomického prostredia.

Kontakt na objednávky reklamy

Ak sa zaujímate o umiestnenie reklamy na portále, vyplňte, prosím, nižšie uvedený dotazník, alebo kontaktujte redakciu na telefónnom čísle +420 234 633 305. Pripravíme plán inzercie a reklamy pre Vašu firmu.

PROFIT system franchise services je konzultačná spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexným poradenstvom v oblasti franchisingu. Mimo portálu Franchising.sk prevádzkuje také portál Franchising.cz a vydává magazín Vlastní firma FRANCHISING. Spoločnosť pôsobí popri Českej republiky a Slovenska aj na poľskom, ukrajinskom, maďarskom, ruskom, srbskom a rumunskom trhu. PROFIT system je riadnym členom Českej asociácie franchisingu v oblasti poradenstva franchisovým systémom.


Ponukový dotazník
Ponukový dotazník
If you see this, leave this form field blank