Mail Boxes Etc.

Informácie o franchisovém systému

popis franchisového systému

Mail Boxes Etc. (MBE) je poskytovateľom outsourcingových riešení, ako sú tuzemská a medzinárodná preprava, balenie a zaistenie zásielok pre dopravu, digitálnu a veľkoformátovú tlač, prenájom adresných schránok s možnosťou registrácie obchodnej činnosti na adresu MBE a predaj kancelárskych potrieb a marketingových riešení jednotlivcom a podnikom, ktoré im pomáhajú zefektívniť podnikanie a činnosti.

Mail Boxes Etc. je osvedčená a spoľahlivá značka, ktorá je na trhu už 36 rokov a stále rýchlo rastie na piatich kontinentoch a vo viac ako štyridsiatich krajinách po celom svete. Od roku 1980 sa spoločnosť vypracovala na jeden z najväčších a najziskovejších franšízových systémov ponúkaných na trhu. Vysoká profesionalita a komplexnosť služieb ponúkaných spoločnosťou MBE znamenala, že v roku 2001 bola spoločnosť kúpená najväčšou kuriérskou spoločnosťou na svete - UPS, ktorá zostáva dodne strategickým partnerom MBE v dodávke kuriérnych zásielok.

MBE pomáha ľuďom a organizáciám zvyšovať ich produktivitu prostredníctvom outsourcingových procesov MBE Service Center, ktoré nezodpovedajú ich hlavným obchodným činnostiam. 

Kombináciou viacerých služieb na jednom mieste spolu s význačnou a jedinečnou úrovňou zákazníckeho servisu poskytuje MBE zákazníkom jedinečné riešenie na jednom mieste, ktoré spojí ich osobné a obchodné potreby s jedným spoľahlivým partnerom.

Kúpte si exkluzívne právo rozvíjať MBE na jednom alebo vo viacerých miestach. Ako držiteľ Master - licencie si prispôsobujete obchodný koncept MBE miestnym podmienkam a podporujete štart a rozvoj siete v Slovenskej republike. 

Prečo sa stať majiteľom licencie s MBE?

 • Osvedčený obchodný systém
 • Mnohostranný model príjmov 
 • Skúsené vedenie značky 
 • Globálna franšízová sieť
 • Cenné know-how, ktoré napomáha rozvoju vášho obchodného konceptu v krajine
 • Vyhradená trvalá podpora a školenia s tímom oddaným dokonalosti 

Bude obchodný koncept MBE fungovať v Slovenskej republike?

Mimo Severnej Ameriky pôsobí 1600 MBE Centier vo viac ako 40 krajinách sveta. Koncepcia MBE sa osvedčila ako prispôsobivá a flexibilná a účinne pracuje v celom rade kultúrnych a ekonomických prostredí - v rozvojových krajinách, vyspelých ekonomikách a dokonca i v krajinách v stave prechodu alebo krízy. 

MBE sa dobre prispôsobuje na medzinárodnej úrovni, pretože poskytuje širokú škálu základných služieb podnikom a spotrebiteľom orientovaným na pohodlie.

Franchisové pobočky

Viac ako 1600 MBE centier vo viac ako 40 krajinách sveta.

Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

Špecializované školenie je poskytované na všetkých úrovniach podnikania MBE: držiteľ master - licencie, individuálny franšízant, obchod, franšízant s viacerými obchodmi, oblastný franšízant a, samozrejme, zamestnanci. MBE má dlhoročné cenné skúsenosti v tejto oblasti. 

Všetky naše vzdelávacie programy sú navrhnuté tak, aby umožňovalii komplexné porozumenie podnikaniu v oblasti MBE a výhody tejto skúsenosti. MBE poskytuje po úvodnom školiacom programe priebežný proces školenia a vývoja, ktorý pomôže každému franšízantovi uspieť.

Zhromažďovanie znalostí a zlepšovanie zručností všetkých v sieti pomáha urýchliť získavanie know-how a výnosov. Školenia pre individuálnych a oblastných franšízantov poskytuje držiteľ master - licencie na príslušnom území v  miestnom jazyku. 

Noví Master - franšízanti budú školení spoločnosťou MBE Worldwide S.p.a. v Taliansku (v angličtine).


Nevyhnutná investícia na začiatku

Podrobné informácie o podmienkach spolupráce pre Slovenskú republiku získate priamo od zástupcu spoločnosti na emailu info@mbefranchise.com alebo prostredníctvom odoslaného kontaktného formulára nižšie.


Základné požiadavky

Poslanie & Zodpovednosť

 • Prispôsobiť obchodný koncept Mail Boxes atď. miestnemu trhu
 • Prijať, školiť a viesť kvalifikovaných pracovníkov centrály
 • Otvoriť a spravovať pilotné stredisko vo vlastníctve spoločnosti
 • Rozvíjať vedenie kandidátov a uskutočňovať disciplinovaný proces franšízového predaja
 • Rozširovať sieť predávaním jednotlivých franšízových licencií
 • Podporovať obchodné školenia nových podnikateľov na každej úrovni
 • Implementovať školiace programy k zaisteniu neustálého zdieľania znalostí v sieti 
 • Poskytovať nepretržitú podporu na celom území pre všetky franšízové aktivity, lokality, majiteľov a servisné tímy 
 • Vyjednať miestne rámcové zmluvy s partnermi pre vaše centrá
 • Vytvoriť a udržiavať pravidlá podnikových štandardov s ohľadom na všetky zmluvné aspekty franšízového systému Mail Boxes Etc..  

ZAREGISTRUJTE SA NA MAIL BOXES Etc. ONLINE DISCOVERY DAY - MASTER LICENCIA PRÍLEŽITOSŤ PRE SLOVENSKÚ A ČESKÚ REPUBLIKU DŇA 30. AUGUSTA 2021 v 17:00!


Informácie o franchisorovi

MBE Worldwide S.P.A.

Viale Lunigiana 35/37 - 20125 Milano (IT)

+34 677 121 554

info@mbefranchise.com

mbefranchise.com

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Maria Ilicheva (AJ) milicheva@mbeglobal.com

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Mail Boxes Etc..

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.