Ekotopánky

Informácie o franchisovom systéme

popis franchisového systému

Ekotopánky sú dovozcom španielskej značky obuvi Natural World. Zakladatelia Natural World sa viac ako štyri desaťročia venujú výrobe obuvi. Preto všetky naše výrobky kombinujú tradíciu a know-how s najnovšími trendmi a ponúkajú kvalitnú obuv - pohodlné, farebné a ekologické topánky za férovú cenu.

Celá produkcia je vyrábaná výlučne v Španielsku a používa iba 100% organické suroviny ako je organická bavlna alebo prírodný kaučuk. Výsledkom je značka ekologickej obuvi pre mužov, ženy a deti. 

Naším cieľom je šíriť našu filozofiu a životný štýl našim zákazníkom, aby sme sa pripojili k úsiliu zabezpečiť lepší svet pre tých mladších.

Prvý obchod bol otvorený v Liptovskom Mikuláši ako ukážkový obchod, ale cieľom je nájsť záujemcov, ktorí veria v koncept a produkt a chcú otvoriť / prevádzkovať obchod v ich meste.

Vlastné pobočky

  • Liptovský Mikuláš
  • Bánská Bystrica

Franchisové pobočky

  • Bratislava-stare mesto
     
Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

Pomôžeme pri usporiadaní obchodu, vysvetľovaní produktu, ponúkaní výstav. Na stretnutiach si môžeme vymieňať skúsenosti a nápady týkajúce sa produktu a predaja. Súčasťou je zdieľanie marketingových materiálov.


Nevyhnutná investícia na začiatku

  • Minimálne 10 000  EUR (podľa veľkosti a stavu priestorov).
  • Zahŕňa výrobu interiéru v podobnom štýle ako náš obchod v Liptovskom Mikuláši, nákup prvých skladových zásob, prenájom miesta a prípadne personálne náklady.

Základné požiadavky

  • Mesto s min. 20 000 obyvateľov
  • Predajňa minimálne 20 m2

Štýl predajne musí byť rozpoznateľný v celej krajine, v obchode sa môžu predávať iba topánky Natural World a ďalšia ponuka ako ponožky, čistiace prostriedky atď. môže predstavovať iba 10% obchodu.

TIP: prenájom obchodu v centre mesta (pešia zóna) je oveľa lacnejší a jednoduchší ako v nákupnom centre. Náš ekologický produkt, produkt pre lepší život, môže tiež pomôcť oživiť centrá miest.


Informácie o franchisorovi

Magura Village s.r.o.

Malatíny 104, 032 15 Malatíny, SK

+421 903 480 580

info@ekotopanky.sk

ekotopanky.sk

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Gerdi Vanfleteren (komunikace slovensky nebo anglicky)

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Ekotopánky.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.