Fórum k článku: Miesta pre zdravie 8

Tom Áš 02.03.2017 *.91-114-152-183.adsl.highway.telekom.at

1
Zaujimavý článok, zaujímalo by ma ci na spominanú lekáreň treba mať viazanú živnosť ? alebo stačí voľná? Dakujem
kozmetika | 14.04.2014

Miesta pre zdravie

 Čo vás viedlo k tomu priviesť na český trh výrobky z konope s liečivými účinkami? Celý môj život sa zaujímam o zdravý životný štýl. Predtým, ako som sa pustil do podnikania s konopnými výrobkami, pracoval som asi 6 rokov u jednej spoločnosti, čo sa zaaoberala doplnkami stravy. Založil som si tu certifikát a vo firme sa mi darilo. Všimol som si, že veľa ľudí túži po zdravých prípravkoch, ktoré by im pomohli s ich problémami. Postupom času som si povedal, prečo nezačať podnikať, pretože som videl, že ľudia sú viac chorí a o alternatívne spôsoby liečenia sa viac zaujímajú. Potreboval som však nájsť nejaký liečivý prípravok, ktorý na trhu nebol a mal dobré účinky. S priateľskou sme narazili na konope a preštudovali sme si jeho liečivé účinky. Uvedomili sme si, že tu na konope nie je žiadny marketing a pustili sme sa do osvety o jeho farmakologických účinkoch. Po zhromaždení informácií sme naštartovali aj výrobu našich prípravkov Carun, čo následne viedlo ku vzniku Konopných lekární. Dnes už máme i zaregistrovanú značku Konopná lekáreň, a tak ju môžeme aj používať. A naše úsilie investovať do marketingu sa oplatilo, konopné výrobky sú čím ďalej tým viac žiadanejšie.

Ostatné kategórie

PROFIT system franchise services s.r.o. prehlasuje, že nenesie zodpovednosť a nezasahuje do obsahu príspevkov zadaných užívateľmi prostredníctvom Fóra. Budú odstránené príspevky s reklamným oznámením, zjavne protiprávnym obsahom alebo obsahom odporujúcim dobrým mravom.

Prispievať môžu len zaregistrovaní užívatelia. IP adresa autorov príspevkov je prístupná všetkým užívateľom. Konto užívateľa bude zablokované v prípade uverejňovanie reklamných oznámení, odporujúcich dobrým mravom či poškodzujúcich dobré meno. V prípade, že sa s takýmto obsahom stretnete, prosím, kontaktujte: redakcia@franchising.sk.

Redakcia si vyhradzuje právo využiť časť či celé príspevky uverejnené na Fóre portáli Franchising.sk v článkoch, ktoré bude na tomto portáli publikovať.