Fórum k článku: Franšíza spolupracujúca s lekármi 4

Hong Kong 27.04.2021 *.88-69-227-154.r.airtel.ug

234
NALIEHAVÁ PONUKA PÔŽIČIEK S NÍZKOU ÚROKOVOU SADZBOU 3% PLATÍ HNED TEĎ. Akvizícia podnikateľského úveru a všetkých ďalších súvisiacich pôžičiek KRISTOVSKÉ PÔŽIČKOVÉ PROSTRIEDKY vás dostali kryté, máme pre vás špeciálnu ponuku, ponúkame vám platformu, kde môžete využiť pôžičku s úrokovou sadzbou 3% na zaujímavé obdobie od 1 do 35 rokov, sme spoľahliví, dôveryhodní a legitímni. Ponúkame pôžičku od minimálne 5 000 dolárov do a maximálne 80 000 000 dolárov: 00. Zainteresovaní zákazníci by nám mali poslať správu prostredníctvom portálu spoločnosti a vyplniť formulár žiadosti prostredníctvom whatsapp: +256756543536 alebo e-mailu: christharmonyloanfund@gmail.com
potraviny a zdravie | 21.12.2020

Franšíza spolupracujúca s lekármi

Tento rok bol pre koncept Nutriadapt Weight Management Clinic atypický, a to hlavne vplyvom koronavírusovej pandémie. Poradne, ktorých väčšinu riadia franšízanti, boli kvôli vládnym opatreniam pre klientov prakticky uzatvorené 4 z 12 mesiacov. Podľa Marty Noskovej, konateľky spoločnosti, priniesol aj veľa pozitív. Jedným z nich bolo urýchlenie vývoja a rozšírenie portfólia služieb o programy a konzultácie v online prostredí. „Tento spôsob so sebou priniesol možnosť rozšírenia teritoriálneho rozpätia, a tak sme dnes schopní služby kliník Nutriadapt poskytovať klientom do všetkých kútov sveta,“ dopĺňa Marta Nosková s tým, že sa značka, napriek uzatvoreniu poradní, na Slovensku pevne ukotvuje a darí sa jej rásť. Potvrdil sa tak fakt, ktorý vedenie konceptu predpokladalo, a to že spoločnosť je zdravá a jej veľkou prednosťou je flexibilita a rýchlosť realokácie ľudských a finančných zdrojov a celkovej podpory značky. Na slovenskom a českom trhu momentálne funguje 82 poradní Nutriadapt. Väčšina z nich je na domácom českom trhu, a to 62. U nás môžu klienti využiť služby 20 poradní. S ďalším rozvojom značka počíta, v tomto roku  v kontexte pandémie COVID-19, nebolo nakoniec otvorenie ďalších kamenných pobočiek hlavným cieľom. Starostlivosť v pohodlí domova

Ostatné kategórie

PROFIT system franchise services s.r.o. prehlasuje, že nenesie zodpovednosť a nezasahuje do obsahu príspevkov zadaných užívateľmi prostredníctvom Fóra. Budú odstránené príspevky s reklamným oznámením, zjavne protiprávnym obsahom alebo obsahom odporujúcim dobrým mravom.

Prispievať môžu len zaregistrovaní užívatelia. IP adresa autorov príspevkov je prístupná všetkým užívateľom. Konto užívateľa bude zablokované v prípade uverejňovanie reklamných oznámení, odporujúcich dobrým mravom či poškodzujúcich dobré meno. V prípade, že sa s takýmto obsahom stretnete, prosím, kontaktujte: redakcia@franchising.sk.

Redakcia si vyhradzuje právo využiť časť či celé príspevky uverejnené na Fóre portáli Franchising.sk v článkoch, ktoré bude na tomto portáli publikovať.