Fórum: Pani Hillary mi dala pôžičku a zachránila mi finančný život - gastronómia 10

Denisa.l 20.01.2021 *.ns3151791.ip-51-91-31.eu

5
Volám sa Denisa, som matkou dvoch detí. Pre manželské problémy sme sa s manželom rozviedli a nechali ma na starosti deti. Bolo ťažké starať sa o deti sama, pretože som nemal potrebné zdroje. Bol som plný dlhov. Ale keďže Boh nezabúda na svoje deti, od žiadosti k žiadosti som nakoniec narazil na pani Hillary. Bol to začiatok nového príbehu. dnes sa môj život zmenil a za všetko som dlžný pani Hillary. Ak si chcete od nej požičať, môžete ju kontaktovať priamo na nasledujúcej e-mailovej adrese: hillary.finance@mail.com

Ostatné kategórie

PROFIT system franchise services s.r.o. prehlasuje, že nenesie zodpovednosť a nezasahuje do obsahu príspevkov zadaných užívateľmi prostredníctvom Fóra. Budú odstránené príspevky s reklamným oznámením, zjavne protiprávnym obsahom alebo obsahom odporujúcim dobrým mravom.

Prispievať môžu len zaregistrovaní užívatelia. IP adresa autorov príspevkov je prístupná všetkým užívateľom. Konto užívateľa bude zablokované v prípade uverejňovanie reklamných oznámení, odporujúcich dobrým mravom či poškodzujúcich dobré meno. V prípade, že sa s takýmto obsahom stretnete, prosím, kontaktujte: redakcia@franchising.sk.

Redakcia si vyhradzuje právo využiť časť či celé príspevky uverejnené na Fóre portáli Franchising.sk v článkoch, ktoré bude na tomto portáli publikovať.