
PROFIT system franchise services s.r.o.
Na Pankráci 1618/30, 140 00 Praha 4
Česka Republika
Vedenie | ||
Konateľ | Marek Halfar +420 604 287 085 mhalfar@profitsystem.cz |
|
Poradenstvo, reklama | ||
Business Development Director | Lenka Nováková lnovakova@profitsystem.cz +420 775 661 788 |
|
Redakcia | ||
Redaktori | redakcia@franchising.sk | |
Administratíva | ||
Executive Assistant | Marcela Bakalářová ucetnictvi@profitsystem.cz |
|
International portals | ||
Chorvátsko | FRANCHISING.hr | |
Česka Republika | FRANCHISING.cz | |
Litva | FRANCHISEinfo.lt | |
Lotyšsko | FRANCHISEinfo.lv | |
Maďarsko | FRANCHISING.hu | |
Poľsko | FRANCHISING.pl | |
Rumunsko | FRANCHISING.info.ro | |
Rusko | FRANCHISINGinfo.ru | |
Saudská Arábia | FRANCHISING.sa | |
Severné Macedónsko | FRANCHISING.mk | |
Slovinsko | FRANCHISING.si | |
Srbsko | FRANCHISING.rs | |
Taliansko | START-FRANCHISING.it | |
Ukrajina | FRANCHISING.ua |
Prečítajte si viac o našej službe poradenstvo v oblasti franchisingu alebo o tom, ako inzerovať. Ak chcete získať odpovede na tieto otázky a ďalšie informácie týkajúce sa franchisingu, dohodnite si nezáväznú schôdzku s našimi poradcami.
Prečítaj články

Zásady používania súborov cookies portálu Franchising.sk
Podnikanie alebo rozvoj podnikania formou franchisingu má veľa nesporných výhod, ale tiež mnohé úskalia a hlavne špecifiká. Za tých 10 rokov na slovenskom trhu máme už dosť skúseností, aby sme vedeli poradiť a podať pomocnú ruku v úlohe partnera na Vašej ceste k úspechu.
Uživatelé portálu Franchising.pl mohou využívat nástroje, které jim pomáhají udržovat aktuální informace o franšízovém trhu.
Poradenstvo vo franchisingu
Záujemca o inzerciu má niekoľko možností – buď využije služby portálu Franchising.sk alebo alebo prostredníctvom direct-mailingu či PR služieb.
Najčítanejšie

Ako sa darí Coffeeshop Company od doby, čo si zobrala naspäť vedenie centrála vo Viedni? S odznením covidového obdobia je V4 pripravená na ďalší rast. Franšízanti majú dvere otvorené.
Mr. Kebab funguje už vyše 20 rokov, prežil aj covidové obmedzenia bez uzatvárania pobočiek a prepúšťania. Ako vidí ďalší rozvoj majiteľ Ľubor Lelovits?
Zoltán Vida je vyštudovaný telocvikár. Nikdy sa však tejto profesii nevenoval, stal sa z neho podnikateľ. Dnes prevádzkuje 3 reštaurácie McDonald´s.
Franšízová sieť Kaliforňan novo umožňuje rast aj zamestnancom. Zakladateľka Michaela Smrtičová opisuje, ako značka otvára cestu k podnikaniu bez nutnosti vysokej investície.
Ak sa rozhodnete podnikať na vlastnú päsť, máte na výber dve možnosti. Môžete otvoriť vlastný podnik alebo podnikať formou franchisy. V nasledujúcich krokoch Vám poradíme, ako založiť vlastnú firmu.