05.12.2013

Dekáda s franchisou

Franchisový koncept Pizza Mizza oslavuje 10 rokov na trhu. Hľadá franchisantov na celom Slovensku.

Aj Slováci vedia upiecť dobrú pizzu. O pravdivosti týchto slov svedčí koncept Pizza Mizza, ktorému sa darí úspešne rozvíjať tiež pomocou franchisovej spolupráce. Koncept Pizza Mizza oslávi v budúcom roku jubileum, na trhu bude už 10 rokov. Neustále hľadá vhodných franchisových partnerov, ktorí by k úspechu siete tiež pomohli.

pizza mizza Foto Pizza Mizza

Prvá reštaurácia Pizza Mizza bola otvorená v Bratislave. Nedávno prešla modernizáciou.

Na jar sa podarilo spoločnosti Gastronet, ktorá drží franchisovú licenciu, otvoriť Pizza Mizza Express druhej generácie. Tá už dokázala splniť ekonomické parametre, ktoré si spoločnosť vytýčila. Celkovo sa na Slovensku nachádza 5 reštaurácií Pizza Mizza v rukách Gastronetu a 6 prevádzkujú franchisanti, z čoho jedna franchisová pobočka sa nachádza v Česku, konkrétne v Ostrave. Firma by rada rozšírila svoj koncept do všetkých oblastí Slovenska.

Cena franchisovej licencie Pizza Mizza stojí 7 tisíc eur. Aby mohla reštaurácia fungovať, musí si podnikateľ pripraviť počiatočnú investíciu od 150 do 250 tisíc eur v závislosti na veľkosti a lokalite, kde bude pobočka otvorená. Franchisorovi sa odvádza priebežný poplatok 5 % z obratu, marketingová čiastka už je v cene.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0
Dekáda s franchisou

K tomuto článku nie je zatiaľ komentár. Váš bude prvý.

Fórum 6 téma, 6 komentáre

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank