rozhovor týždňa

rozhovor týždňa | 17.09.2018

Franšízing je podnikanie s návodom

Ak vám prestala fungovať firma, manuál vie, ako ju opraviť. Obsahuje podrobný návod na použitie franšízovej licencie, hovorí poradkyňa PROFIT system franchise services Lenka Nováková.

Ak vám prestala fungovať firma, manuál vie, ako ju opraviť. Obsahuje podrobný návod na použitie franšízovej licencie, hovorí poradkyňa PROFIT system franchise services Lenka Nováková.

kozmetika a zdravie | 13.08.2018

Ponuky z Česka aj Slovenska

Záujem o franšízové licencie značky Yves Rocher rastie. Pomáha aj zvyšujúce sa ekologické správanie koncových zákazníkov, hovorí Miroslav Kubricht, managing director Yves Rocher pre ČR a SR.

krása a fitness | 30.07.2018

Záujem o naše franšízy je konzistentný

Pre Nemecko a Rakúsko máme zjednaných partnerov a ich pôsobenie vnímame ako zbieranie skúseností pre ďalší rozvoj, hovorí majiteľ tuzemské značky Fitness Food Menu Tomáš Volf.

kozmetika a zdravie | 16.07.2018

Hľadáme príležitosť na expanziu na Slovensku

Ak chcete rýchlo vstúpiť do inovatívneho kozmetického priemyslu, Collagen Cocktail je správnou voľbou, hovorí zástupkyňa maďarského konceptu Ěva Farkas a Tímea Bús.

obchodné a poradenské služby (B2B) | 23.05.2018

Naše franšízy sú založené na dôvere

Pomáhame podnikateľom uskutočniť ich vízie a zdieľať skúsenosti s kolegami z brandže, hovorí spolumajiteľ pobočky medzinárodnej franšízovej siete TAB Board Šimon Mastný.

rozhovor týždňa | 07.05.2018

Vlastniť franšízu je stále náročnejšie

Poľsko je pre franšízové firmy jedným z najlepších trhov v Európe. O dôvodoch a tamojších trendoch hovorí šéfredaktor poľského magazínu o franšízingu Grzegorz Morawski.

obchodné a poradenské služby (B2B) | 23.04.2018

Master franchisant bude lídrom na trhu

Vytvorenie franchisovej prevádzky Extéria prináša Master franchisantovi príjem zo vstupných licencií 10 000 eur za každú predanú licenciu, hovorí riaditeľka siete Lucie Eliášová.

gastronómia | 06.04.2018

Sme trend-setteri zdravej výživy

UGO má v SR a ČR 84 pobočiek, polovica z ich je v rukách franšízantov. O podmienkach spolupráce i trendoch v zdravej výžive hovorí development director UGO Lukáš Prauss.

kozmetika a zdravie | 03.04.2018

Franšízor má byť ako tréner

Športovci vyhrávajú medaile, prácu franšízantov zhodnocuje zisk. Je to ich odmena, hovorí Mariusz Włochkowski, úspešný franšízor portugalskej spoločnosti DepilConcept.

gastronómia | 25.03.2018

Nadšenie je pre nás viac ako skúsenosti

Koncept reštaurácií Easy Wine &Easy Beer je jednoduchý, inovatívny, a zárobkový. O výhodách podnikania s lotyšskou značkou hovoril franšízový manažér Juris Roganovs.

rozhovor týždňa | 19.03.2018

Kvalitné služby robí prax

Firma Medical Plus získala v Ocenení Českých Podnikateliek Cenu za inovatívne riešenie. Ako náročné je podnikať v zdravotníctve popisuje majiteľka Eva Dokoupilová.

vzdelávanie | 21.02.2018

Franšízanti nám rastú z učiteľov

Počet škôl Helen Doron English stále rastie, záujem o výučbu trvá už 12 rokov, hovorí v rozhovore manažérka medzinárodného konceptu pre franšízing Barbora Tošenovská.

rozhovor týždňa | 08.02.2018

Podnikanie je nutné podporovať

Nie iba o podnikateľskom prostredí a chabej politickej podpore podnikateľov a malých firiem v Českej republike hovorili v rozhovore ekonomickí bratia Tomáš a Lukáš Sedláčkovi.

kozmetika a zdravie | 17.01.2018

KiwiSun chce dobyť celú Európu

V Maďarsku patrí KiwiSun medzi najúspešnejšie franšízy, pôsobí aj v Británii, Írsku či Taliansku. O koncepcii a plánoch do budúcnosti hovoril zakladateľ siete biosolárií Péter Klein.

bankovné a finančné služby | 12.12.2017

Franšízy zaistia lojálnosť a dôveru

Spoluzakladateľ a riaditeľ franšízovej siete Paysera Liudas Kanapienis pochádzajúcej z Litvy v rozhovore hovorí nie iba o zvláštnostiach finančného on-line sektora a banklinku.

rozhovor týždňa | 27.11.2017

Ženy podnikajú hlavne vo službách

Zakladateľka agentúry Helas Helena Kohoutová už 20 rokov oceňuje najlepších českých podnikateľov a podnikateľky, a buduje s nimi Hrdé Česko, ako znie motto jej projektov.

rozhovor týždňa | 23.11.2017

Franšízový trh dozrieva

Úspech Veľtrhu Franchisingu potvrdil rastúci záujem o franšízing, pribúdajú i značky z nevšedných odborov, hovorí poradkyňa organizátorskej spoločnosti PROFIT system franchise services Lenka Nováková.

rozhovor týždňa | 06.11.2017

Deň franchisingu sa blíži

Súčasťou tohtoročného pražského Veľtrhu franchisingu je i Master franchisová konferencia. Čo všetko tu môžete očakávať, to nám prezradil jej usporiadateľ Aleš Tulpa.

odevy a doplnky | 23.10.2017

Len výzvy vás posunú dopredu

Podnikateľský príbeh módnej návrhárky Blanky Matragi je verejnosti všeobecne známy. Aké je však podľa nej tajomstvo úspechu v módnej brandži?

2
3
4
5