Register kandidátov

Register je určený pre tých, ktorí majú záujem o podnikanie s vlastnou firmou. Podnikanie pod franšízovou licencií na základe franšízového balíka je jedným z najpreverenejší a najbezpečnejších spôsobov. Záujemcovia sa môžu zaregistrovať vyplnením nižšie uvedeného dotazníka.

Sprostredkovanie kontaktu franšízantov s franšízorom

V katalógu franšíz prezentujeme 42 franšizových a partnerských systémov, ktoré môžete kontaktovať priamo. Tí, ktorí tu nenašli vyhovujúci franšízový systém sa môžu zaregistrovať do Registra kandidátov vyplnením nižšie uvedeného dotazníka. Vyplnené dotazníky budeme odovzdávať franšízorom, ktorí hľadajú záujemcov o kúpu licencie podľa Vami uvedených údajov. Vďaka našim kontaktom môžeme informácie o kandidátoch odovzdať tiež systémom, ktoré zatiaľ nerozvinulu svoju aktivitu na území Slovenskej republiky, ale majú o to záujem.

Pole, ktoré je nutné vyplniť sú označené červenou hviezdou (*).

Identifikační údaje
Meno a priezvisko *
Kontaktní telefon *
E-mail *
Kraj *
Ďalšie informácie
Preferovaný odbor (môže byť viac ako jeden) *
  • Obchod


  • Služby


Kapitál na investíciu*
Podnikáte v súčasnosti?*
If you see this, leave this form field blank

Spoločnosť PROFIT system franchise services, s.r.o., Na Pankráci 1618, 140 00 Praha 4, prehlasuje, že cieľom získavania a spracovania osobných informácií je vytvoriť databázu záujemcov o nákup franšízového balíka. Správcom osobných dát bude iba poradenská spoločnosť PROFIT system franchise services sro, prípadne franšízové systémy, ktoré hľadajú kandidátov na zakúpenie licencie. PROFIT system franchise services s.r.o. zároveň vyhlasuje, že každý záujemca o franšízovú licenciu má právo vkladať, prípadne upravovať svoje osobné informácie v Registri kandidátov. Každý z kandidátov môže dobrovoľne z registra vystúpiť.

Prehlasujem, som osoba plnoletá a dávam súhlas so spracovaním svojich osobných údajov spoločnosťou PROFIT system franchise services s.r.o., prípadne k náhľadu týchto dát franšízovým systémom, ktoré hľadajú kandidátov na zakúpenie licencie. Zároveň vyhlasujem, cieľ spracovanie mojich osobných dát je mi známy. Dávam súhlas na zasielanie dodatočných informácií a materiálov týkajúcich sa franšízingu afranšízových systémov prostredníctvom spoločnosti PROFIT system franchise services s.r.o.

Prihlasujem sa k zasielaniu newsletteru portálu Franchising.sk, ktorý je rozosielaný jedenkrát za 14 dní. Newsletter okrem iného obsahuje aktuálne informácie z trhu alebo ponuky z katalógu franšíz.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank