Socatots

socatots logo big
Informácie o master-franchisovém systému
Popis franchisového systému

Socatots, to je sieť všeobecných materských škôl pre batoľatá aj deti v predškolskom veku, ktorým ponúka jedinečnú možnosť využitia športových aktivít. Deti vo veku od šiestich mesiacov od 5 rokov v školách Socatots robia svoje prvé športové krôčiky. To všetko na tréningoch inšpirovaných futbalom.

Do súčasnej doby je v našom programe zapojených viac ako 2 milióny detí a rodičov z 55 krajín sveta. Systematická predškolské výučba momentálne prebieha vo viac než 800 škôlkach po celom svete.

Na začiatku roka 2014 rokov sme predstavili novú imidž značky Socatots, ktorá je v súlade s najnovšími trendmi na trhu.

O jedinečnosti programu svedčí najmä jeho metodologický prístup a unikátne spracovanie. Práve to sú prvky, ktoré najviac prispievajú k rovnomernému rozvoju detí v rôznych vekových kategórií.

Úplne sa zhodujeme so základnou myšlienkou programu Socatots, ktorá hovorí, že študenti našich škôlok, a to aj v prípade, že sa z nich nestanú futbalové hviezdy, budú vďaka športu určite zdravšie. Veď šport by mal byť prirodzenou súčasťou nášho života.

Chceme na úspech, ktorého Socatots vo svete dosiahol, nadviazať a stať sa číslom jedna na Slovensku medzi vzdelávacími športovým programy, ktoré sa venujú výchove detí v tak nízkom veku.

Tréning primárnej motorickej koordinácie je veľmi dôležitý pre správny vývoj detí a ich zdravie. Fyzická aktivita prináša najlepší efekt v kombinácii s vyváženou zdravou stravou, čo program Socatots tiež podporuje. Deti si v rámci tréningu v programe Socatots nielen rozvíjajú svoju pohyblivosť, ale tiež si osvoja radu základných futbalových zručností.

  • Aktívna účasť rodičov v triedach s deťmi
  • Prehĺbenie vzťahu dieťaťa s rodičom
  • Podpora všetkých aspektov fyzického a psychického rozvoja dieťaťa
  • Rozvoj prirodzeného sebavedomia dieťaťa
  • Vytváranie optimálných podmienok pre rozvoj fyzickej zdatnosti dieťaťa
  • Socializácia v detskom kolektíve

Franchisové pobočky
93
Obrázok pobočky systému
Socatots, children, football
Informácie pre master-franchisantov
Podpora pre master-franchisantov

Za štyri roky vybudoval Socatots v Poľsku sieť 250 pobočiek v 90 mestách, ktoré navštevuje viac ako 5000 žiakov. Teraz chceme nájsť partnera, s ktorým budeme svoju činnosť rozvíjať na Slovensku.

Socatots umožňuje svojim partnerom v rámci franchisingového reťazca investovať do už kompletne zavedeného a osvedčeného konceptu, ktorý sa osvedčil aj v ďalších 55 krajinách sveta. Náš franchisant získa prístup k nami vyvinuté obchodné stratégii, efektívnym metódam získavanie nových zákazníkov a osvedčeným marketingovým materiálom.

Rozhodnutím stať sa súčasťou siete Socatots máte možnosť podieľať sa na rozvoji tzv. pozitívneho biznisu. Spoločne budeme budovať vzťahy založené na férovej, kontinuálnej a dlhodobej spolupráci.

Obchodný model Socatots ocení každý, kto hľadá oblasť pre podnikanie s potenciálom dlhodobej vysokej ziskovosti. Tá je zaistená vďaka pravidelným mesačným platbám za dochádzku detí do škôlky.

Informácie o master-franchisorovi
Socatots Polska Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 184B 71-256 Szczecin
+480 501 186 653
przemek.olewnik@socatots.pl
www.socatots.sk
Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu
Przemysław Olewnik

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank