29.01.2015

V zdravom tele, zdravý biznis

Týmto heslom sa riadi franšízová sieť Socatots, ktorá deťom a ich rodičom ponúka vzdelávacie športové programy.

Na slovenskom trhu, ale aj v Českej republike, značka hľadá master-franšízového partnera, ktorý by sa staral o rozvoj siete. V súčasnej dobe firma Socatots, pôvodom z z Veľkej Británie, pomáha v rozvoji deťom už v 200 centrách v Poľsku a viac ako 800 škôlok v ďalších 55 krajinách. "SOCATOTS je celosvetový program určený dievčatám aj chlapcom vo veku od 6 mesiacov do 5 rokov s ohľadom na ich komplexný rozvoj," hovorí Przemyslaw Olewnik, výkonný riaditeľ a poskytovateľ licencie britskej spoločnosti ICFDS Global Limited s tým, že tréning je organizovaný vo forme tried rôznej náročnosti. V Česku a na Slovensku sa firma pomocou franšízy plánuje stať jednotkou na trhu.

Foto Socatots

Športové vzdelávacie programy siete Socatots sú založené na futbalových tréningoch.

Socatots umožňuje svojim partnerom v rámci franšízového reťazca investovať do už kompletne zavedeného a konceptu, ktorý sa osvedčil aj v 55 krajinách sveta. Master-franšízant získa prístup k obchodné stratégii, efektívnym metódam získavanie nových zákazníkov a marketingovým materiálom.

Trendom na trhu je v poslednej dobe podľa odborníkov poradenskej firmy PROFIT system rast športovo-vzdelávacích centier. Šancu na úspech majú tak také podnikateľské systémy, ktoré prinášajú pevne ucelený program s dôrazom na rozvoj schopností u detí. Franšízový systém Socatots inšpiruje svoje programy tréningom vo futbale, kedy si deti osvojujú rôzne motorické schopnosti prispôsobené ich veku. Plusom centra je možnosť účasti rodičov na tréningoch, čo program Socatots spĺňa.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank