Využite šancu a obsaďte si svoje miesto na trhu!

Jedinečná šanca / Momentálne na Slovensku fungujú dve franšízové predajne SOLODOOR. Podľa poskytovateľa licencie je tu priestor min. pre 8 ďalších. Preto neváhajte a využite príležitosť, ktorá sa vám teraz ponúka.
Možnosť podnikania v odbore s veľkým potenciálom vám teraz ponúka výrobca a predajca dverí a zárubní SOLODOOR.
 

Vďaka franšíze tejto značky môžete rozbehnúť svoje vlastné podnikanie s podporou silného partnera. Práve teraz je ten správny čas spojiť svoju budúcnosť s týmto silným brandom. Čím skôr sa zapojíte, tým silnejšiu príležitosť máte aby ste si vybudovali pozíciu na trhu. So sieťou SOLODOOR môžete svoje podnikanie odštartovať už za 3 mesiace od podpisu franšízovej zmluvy.

Na slovenskom trhu v súčasnosti fungujú dve franšízové pobočky SOLODOOR v Bratislave a Námestove na Orave. Stále je tu teda dostatok voľných lokalít, v ktorých tú svoju môžete otvoriť práve VY. Neváhajte, aktuálne hľadáme nových partnerov napr. v Žiline, Trenčíne, Piešťanoch, Trnave, Nitre, Banskej Bystrici, Košiciach a ďalších mestách.

Svojim partnerom ponúka franšíza SOLODOOR know-how tradičného výrobcu interiérových dverí a zárubní získané mnohoročným úspešným prevádzkovaním vlastných maloobchodných predajní v Českej republike i v zahraničí. "Všetko, čo Vám v rámci franšízy SOLODOOR ponúkame, sme si vyskúšali na vlastnej koži a zaručujeme Vám, že to funguje," hovorí Stanislav Malohlava, riaditeľ spoločnosti SOLODOOR Centrum.

Rýchla návratnosť investície

Vďaka podnikaniu pod hlavičkou SOLODOOR ako franšízanti získate dlhodobú a perspektívnu spoluprácu pod značkou tradičného českého výrobcu dverí a zárubní. Zmluvu s franšízantmi uzatvára spoločnosť SOLODOOR Centrum na min. 5 rokov. Franšízor svojim partnerom tiež zaručuje územnú exkluzivitu v nimi obsadených regiónoch. "Naším cieľom je, aby franšízanti prosperovali, preto samotnému otvoreniu ich pobočky predchádza veľmi dôkladná prípravná fáza. Jej súčasťou je napríklad projektová štúdia komplexného riešenia jeho budúcej predajne, odborné školenie franšízanta aj jeho personálu. Aj vďaka tomu sa naši franšízoví partneri dočkajú veľmi rýchlej návratnosti vstupnej investície," prezrádza Stanislav Malohlava.

Franšízovým partnerom poskytuje SOLODOOR aj finančnú podporu, a to na zariadenie predajne vzorkami vo výške až 20 tisíc eur, v závislosti na veľkosti predajne. Franšízant ďalej získa ergonomický objednávkový systém, možnosť využitia centrálneho marketingu firmy SOLODOOR, zaujímavé, zvýhodnené obchodné podmienky, komplexnú podporu a poradenstvo pred i po otvorení predajne.

Spoločnosť SOLODOOR zaviedla pre svoju expanziu v Českej republike a na Slovensku systém franšízingu v roku 2014. Od tej doby otvorila na týchto dvoch trhoch celkovo 11 franšízových predajní, z toho 5 za posledných 10 mesiacov. Začať podnikať pod zavedenou značkou SOLODOOR, ktorá disponuje stabilným postavením na trhu, a hlavne inteligentne prepája silnú tradíciu historicky významnej spoločnosti SOLODOOR s pokrokovými prístupmi a metódami výroby i predaja, je pre nových franšízantov zárukou podnikateľských úspechov aj v dnešnej rýchlo sa meniacej dobe.


Chcete sa aj Vy stať súčasťou dynamicky sa rozvíjajúcej stabilnej siete SOLODOOR? Neváhajte a kontaktujte nás solodoorcentrum@solo.cz a tel. +420 601 102 354. Viac informácií o franšízovom koncepte SOLODOOR nájdete na http://http://www.solodoor.sk/sk/franchisovy-system/.


Recept na úspech / "Licencia SOLODOOR je dobrým predpokladom pre franšízanta, aby dosiahol úspech. O tom, aký veľký bude, však rozhoduje jeho chuť uspieť a pracovné nasadenie, "hovorí Stanislav Malohlava.
Zistite viac
Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Solodoor.
Zistite viac
Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
If you see this, leave this form field blank