Skibi

Skibi logo big
Informácie o franchisovém systému
Popis franchisového systému

Misia Skibi Kids  je jednoduchá: stará sa o to, aby deti mohli tráviť čas vonku v každom počasí. Či športujú, hrajú sa na ihrisku, kúpu sa, alebo idú na prechádzku. Veríme, že deti, ktoré nesedia doma, ale trávia čas aktívne, sú šťastnejšie a pohyb prospieva ich zdravému vývoju a psychike. Každý rok preto pre deti s veľkou starostlivosťou vyberáme najlepšie funkčné oblečenie, doplnky a obuv na trhu. Študujeme všetky dostupné materiály a výskumy. Pomáhame s vhodným výberom, publikujeme, školíme a pripravujeme workshopy.

Momentálne má Skibi Kids celkovo tri maloobchodné predajne v Prahe a od 2016/17 by sa značka mala rozširovať aj do ďalších miest Slovenska  a Českej republiky formou franšízy. Skibi Kids ďalej disponuje moderným eshopom so zameraním sa na ČR a SK, ktorého výhody využívajú všetky pobočky Skibi Kids.

Otvorenie predajne trvá cca 8-10 mesiacov od uzatvorenia franchisovej zmluvy. Vhodné mesiace pre otvorenie predajne sú vždy v auguste (štart kolekcií jeseň/zima) a vo februári (štart kolekcií jar/leto).

Zaujalo vás to? Myslíte si, že ste vhodným kandidátom? Potom vyplňte formulár, ktorý sa nachádza nižšie a my sa vám hneď ozveme a dohodneme osobnú schôdzku.

Vlastné pobočky

Praha 4 - Budejovická, Obchodné centrum DBK

Praha 1 - Námestie Republiky, OD Kotva

Praha 5 - Topasová 1, Ski a Bike Centrum Radotín

Franchisové pobočky

V prvej fáze hľadáme predovšetkým záujemcov z veľkých miest na Slovensku (Bratislava, Košice...) alebo v ČR (Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc…).

Obrázok pobočky systému
Skibi obrazek provozovny
Informácie pre franchisantov
Podpora pre franchisantov

Franchising Skibi Kids poskytuje franchisantom komplexnú podporu:

1. Pred otvorením pobočky Skibi Kids

 • asistencia pri výbere vhodnej lokality
 • celé riešenie predajne s architektom
 • vyškolíme vás aj personál 
 • odovzdáme vám potrebné know-how pre štart pobočky

2. Po otvorení pobočky Skibi Kids

 • kompletné know-how potrebné na realizáciu a vedenie predajne
 • zavedený a silný brand s viac ako desaťročnou históriou
 • predajný, skladový, objednávkový a CRM systém na mieru
 • správa e-shopu www.skibi.cz so zameraním sa na celú ČR a SK
 • vstupné a priebežné školenia zamestnancov a franchisanta
 • marketingová a PR podpora
 • zásobovanie a logistika
 • priebežný monitoring a návrhy zlepšenia prevádzky
 • akcia na predajniach
 • trvalý vývoj konceptu
 • lepšie obchodné podmienky u dodávateľov tovarov a služieb
 • exkluzívny sortiment značiek
Nevyhnutná investícia na začiatku

Úvodná investícia

Pri rozbehu podnikania je potrebné počítať s investíciami do kompletného zariadenia, vrátane prvej sezónnej predobjednávky  tovaru (jar/leto alebo jeseň/zima), a tiež s investíciou do franchisingovej licencie Skibi Kids. 

Celková prvotná investícia do zapojenia sa do franchisy, vybudovania a zariadenia predajne je cca 37 000 až 75 000 EUR podľa veľkosti a miesta predajne.

Kandidát musí ďalej na začiatku počítať s finančnými prostriedkami na obstaranie a udržiavanie skladových zásoby podľa veľkosti a miesta predajne vo výške približne 55 000 až 111 111 EUR. Franchisant by mal mať minimálne 40 % vlastných prostriedkov. 

V priebehu spolupráce každý franchisant odvádza poplatky v závislosti od objemu tržieb. Franchising Skibi Kids je koncipovaný dlhodobo a franchisová licencia sa preto udeľuje na dobu 5-10 rokov.

Základné požiadavky

Vhodný kandidát 

Ideálnym franchisantom je človek, ktorý má obchodného ducha a kladný vzťah k deťom a športu. Minimálnou podmienkou je však chuť do podnikania. Franchisa Skibi Kids je primárne určená pre tých, ktorí chcú byť v obchode priamo prítomní. Pre skúsených záujemcov a vo väčších mestách je však možný aj manažérsky model riadenia.

Lokalita

Ideálnym miestom pre otvorenie predajne Skibi Kids  sú okresné a krajské mestá, prípadne mesta s viac ako 20tis. obyvateľmi alebo horské rekreačné centrá s veľkou návštevnosťou rodín s deťmi. 

V rámci mesta je vhodné umiestnenie na rušných uliciach, frekventovaných zastávkach MHD, na námestiach alebo v nákupných oblastiach a centrách.

Veľkostne vhodné sú priestory minimálne s predajnou plochou 70-100 m2 a ďalšou plochou pre personál a sklad tovaru. S výberom vhodného priestoru aj lokality vám pomôžeme. 

Informácie o franchisorovi
Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o.
Topasová 1/882, 15300 Praha 5 – Radotín
+420 606 386 890
katerina.princova@skiservis.cz
www.skibi.cz
Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Kateřina Princová

Zistite viac
Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo danej spoločnosti.
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefónny kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank