Kioda

Informácie o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Sme medzinárodný reťazec koncepčných obchodov s interiérovou výzdobou a doplnkami KIODA. Slovo "kio da" pochádza z Kórei a v preklade znamená - roztomilý! V obchodoch KIODA ponúkame "roztomilé" produkty inšpirované Kóreou, ale tiež výrobky z rôznych krajín, jednoduché a jedinečné, zaujímavé a krásne, vždy pekne navrhnuté a atraktívne. Naším motívom sú farby a jedinečný dizajn. Veríme, že dokonalosť je skrytá v jednoduchosti, a preto je takáto dokonalosť ponúkaná našim zákazníkom.

Dizajn KIODA je podstatou toho, čo ponúkame - všetky výrobky sú navrhnuté najslávnejšími i tými menej známymi návrhármi po celom svete. Sú založené na inovatívnych, nových a praktických nápadoch, ponúkajú sa v rôznych produktových skupinách a ich rozsah je aktualizovaný každé tri mesiace. Našim zákazníkom, garantujeme, že s nami sú vždy originálny, trendy a že vždy nakupujú produkty KIODA!

Vlastné pobočky

10 (Vietnam, Malajzia, Singapur, Kazachstan, Nepál, India, Indonézia, Filipíny)

Franchisové pobočky

Malajzia, Singapur, Vietnam, Kazachstan, Nepál, India, Indonézia, Filipíny

Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

1. Úvodné školenia

Nemusíte byť odborníkom na investovanie do franšízy. Nemusíte mať ani obchodné a manažérske skúsenosti. Nemusíte o tom vôbec nič vedieť! Naučíme vás všetko počas jedného týždňa na komplexnom školení v našom sídle v Malajzii. Zameriavame sa hlavne na školenie v oblasti obchodných skúseností a poskytovanie služieb zákazníkom.  

2. Podpora pri zahájení podnikania

Na začiatku podnikania vám KIODA pomôže so všetkým. Pomôžeme vám s každým krokom pri otváraní obchodu. Od výberu miesta až po usporiadanie priestorov. Vynaložíme všetko úsilie, aby  sme zaistili, že váš obchod bude vyhovovať oblasti vášho podnikania, poskytneme vám zodpovedajúce zariadenie a softvér. Poskytujeme PR aktivity, pomáhame pri vytváraní webových stránok a dokonca poskytujeme tipy na nábor a školenie zamestnancov.

3. Stála podpora

Hneď ako otvoríte svoj vlastný obchod KIODA, vstúpime do priebežnej fáze podpory. Budete mať prístup k regionálnym podporným tímom, mentorským programom a technickej podpore počas celej doby spolupráce. Budete tiež môcť využiť atraktívne nákupné ceny dodávateľov vďaka väčšej kúpnej sile našej siete.


Nevyhnutná investícia na začiatku

Koncept

Náš koncept má skúsenosti s maloobchodom, ktoré sú založené na najnovších kórejských trendoch.

Náklady na investície

Náklady na investície sú nižšie ako náklady na otvorenie vlastného obchodu. Priebežný franšízový poplatok závisí na výške obratu a tvorí 3%.

Celková investícia do zahájenia podnikania (s výnimkou nákladov na prenájom a úpravu priestorov podľa ich stavu) činí od 150 - 280 000 USD. 

Produkty a marže

Priemerná marža našich produktov je medzi 45 - 55%, pričom väčšina z viac ako 70% produktov stojí 2,5 USD, zostávajúca časť sortimentu do 20 USD.


Základné požiadavky

  • Angažovanosť
  • Vášeň pre podnikanie
  • Finančná stabilita
  • Podnikateľský plán
  • Schopnosť rýchle rozhodovať

Informácie o franchisorovi

Kioda Malajsie SDN BHD

Ne. 68 Jalan Austin Heights 8/7, Austin Heights Park, 811 00 Johor Bahru, Malajsie (Malezija)

+60 167 155 125

jason@kioda.my

www.kioda.kr

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Jason Tay (anglicky)

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Kioda.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Kontaktní telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.