Collagen Cocktail

Informácie o franchisovém systému

Popis franchisového systému

The Welovebeauty Kft. (LLC) bola založená v roku 2017. Hlavným profilom spoločnosti je vývoj, výroba a distribúcia výrobkov súvisiacich so starostlivosťou o krásu a zdravie, marketingová komunikácia.

Prvým produktom spoločnosti je Collagen Cocktail - široko rozpoznateľné portfólio produktov pre krásu, ktoré už na maďarskom trhu dosiahlo veľký úspech. 85% predaja uskutečňujeme prostredníctvom nášho internetového obchodu, ktorý je pre nás hlavným predajným kanálom a zároveň tiež najvýhodnejší. Zvyšných 15% tržieb sa uskutečňuje prostredníctvom maloobchodných jednotiek. Dva produtky porftólia  Collagen Cocktail je Collagen Cocktail dietary supplement (tekutý doplnok stravy doplňujúci kolagén) a Collagen Cocktail facial crème (kozmetický prípravok na báze kolagénu). Tieto dva produkty nám pomáhajú realizovať naše poslanie, ktoré je tiež sloganom našej značky:

Omladenie pleti prirodzene, bez chirurgického zákroku!

Tekutý Collagen Cocktail je komplexná kozmetická prísada s 9 600 mg hydrolyzovaného kolagénu. Je kombinovaný s kyselinou hyaluronovou, elastinom, vitamínom C a A, biotinom a zinkom pre optimálne výsledky. Odporúčame každodenné používanie nášho doplnku krásy počas 12 týždňov pre dlhodobý účinok, ktoré sa môže opakovať raz alebo dvakrát za rok. Collagen Cocktail znižuje vzhľad vrások, pomáha udržiavať pevnosť pokožky, podporuje silnejšie vlasy a nechty a zlepšuje pružnosť pokožky. Collagen Cocktail obsahuje vysoko kvalitné európske kolagénové peptidy a elastínové peptidy. V porovnaní s natívnym kolagénom a elastinom sú kolagénové peptidy a elastinové peptidy vysoko stráviteľné a pripravené na absorbovanie teľom.

Collagen Cocktail anti-aging krém-komplex na tvár je formula obohatená kolagénom, kyselinou hyaluronovou a elastinom pre hlboko vyživovanú, hladšiu a pevnejšiu pokožku. S klinicky overeným planktonom EPS, ktorý už 15 minút po aplikácii krému má svoje pevné a protizápalové účinky. Výrazne pomáha znižovať vzhľad vrások, zreteľne zlepšuje textúru pokožky, zvyšuje jej plnosť a pevnosť. Odporučené použitie je naniesť krém na dôkladne vyčistený povrch kože každé ráno a večer.

Maďarský úspech uvedenia produktu na trhu, rýchla návratnosť investícií spoločnosti aj veľký počet medzinárodných zákazníkov sú  ideálnym základom pre vstup Collagen Cocktail na báze kolagénu na trh i na ďalších európskych trhoch, ako je Česká republika, Slovensko a Poľsko.

Franchisové pobočky

Hľadáme partnera - distribútora, ktorý je pripravený začať svoje vlastné inovatívne podnikanie v oblasti starostlivosti o krásu s malými investíciami, ktoré majú krátkodobú návratnosť a vysokú ziskovosť v dlhodobom horizonte.

Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

  • Obchodné práva
  • Komplexný internetový obchod a webové stránky
  • Komunikačné know-how a marketingové materiály

Nevyhnutná investícia na začiatku

cca 10 000 EUR


Základné požiadavky

  • Min. 3 roky skúseností s predajom
  • Dobré komunikačné schopnosti, sofistikovaný vzhľad
  • Zaistenie komunikačného pozadia (online a offline) súvisiaceho s uvedením produktu
  • Pokročilá úroveň angličtiny
  • Nepovinné, ale výhodnou: skúsenosti maloobchodníkov / poskytovateľov služeb v oblasti kozmetiky

Informácie o franchisorovi

Welovebeauty Kft.

1133 Budapest, Pannónia u.72-74., Hungary

+36 70 380 49 75

info@collagencocktail.hu

collagencocktail.hu

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Ms. Éva Farkas

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Collagen Cocktail.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.