UGO - Stanica Nivy hľadá majiteľa

Freshbar otvárame na jeseň / Pri stavbe Freshbaru sa môže franšízant spoľahnúť na skúsených kolegov priamo z UGO, na procese sa ale bude tiež priamo podieľať. /Ilustračné foto
UGO hľadá franšízanta do nového Freshbaru v OC Stanica Nivy. Veľmi vyťažená lokalita spájajúca tržnicu, stanicu a nákupy sľubuje veľa zákazníkov, UGO perfektný franšízový servis.
 

Úplne nová pobočka vo veľmi vyťaženej lokalite

Značka UGO, prevádzkovateľ viac ako 80 Freshbarov a Šalátovní v Česku a na Slovensku, získala priestor na veľmi frekventovanom mieste v novom bratislavskom nákupnom centre Stanica Nivy. Toto centrum spája nákupné priestory so stanicou a tržnicou, takže jeho potenciál je obrovský a UGO v ňom nemôže chýbať. Preto hľadá partnera, ktorý by tu formou franšízy prevádzkoval úplne nový Freshbar. Pri stavbe Freshbaru sa môže franšízant spoľahnúť na skúsených kolegov priamo z UGO, na  procese sa ale bude tiež priamo podieľať. Otvorenie Freshbaru plánujeme na jeseň.

Nadšenie a časová flexibilita znamenajú viac ako skúsenosti

„Všetko je pripravené, radi odovzdáme, zaučíme, pomôžeme, poradíme, takže skúsenosti nie sú podmienkou spolupráce. Hľadáme nadšenca zdravého životného štýlu, ktorému je ľahší životný štýl blízky. Dôležité je, aby mal čas aj chuť sa denne venovať Freshbaru,” zhŕňa požiadavky na franšízanta špecialistka Franšízingu značky UGO Zuzka Ondráčková.

Gastronomický koncept

UGO Freshbar je moderný variant zdravého stravovania pre všetkých, ktorým záleží na čerstvosti a poctivosti. V menu nenájdete iba šťavy a smoothies. Súčasťou tohto nového 15 m2 Freshbaru bude aj ďalšia gastro ponuka, ako sú snacky, wrapy či populárne UGO polievky a ďalšie novinky.  V zariadení prevádzky pribudol aj praktický  gril, vďaka ktorému si zákazníci môžu objednať aj teplý obed alebo desiatu v podobe zapekaných sendvičov, toastov, wrapov. UGO stále vyvíja nové a lákavé receptúry. Vďaka takýmto sezónnym ponukám majú zákazníci vždy o dôvod viac sa znovu a znovu vracať.  Súčasťou priestoru v nákupnom centre Stanica Nivy je aj bistro posedenie. Ak sa rozhodnete urobiť krok dopredu a Freshbar si s podporou UGO otvoríte, máte šancu hlbšie preniknúť do podnikania v gastronómii.

Vstupná investícia a návratnosť

55.000,- €, obvyklá návratnosť v UGO sieti je 1 až 3 roky.

Podpora franšízanta:

 • Vizualizácia prevádzky
 • Výstavba prevádzky
 • Marketingová podpora
 • Dodávateľský reťazec
 • Produktová ponuka vrátane pravidelných sezónnych noviniek
 • Pokladničné systémy
 • Tréning v oblastiach: marketing, HACCP, vyhodnocovanie obchodných cieľov, technológie…

Požiadavky na franšízanta:

 • Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti
 • Pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu
 • Súlad s UGO víziou čerstvosti
 • Osobné nasadenie
 • Každodenná prítomnosť na prevádzke

Cieľom siete UGO je rozšíriť sieť Freshbarov a Šalátovní formou franšízovej spolupráce od hlavných miest až po okresné. Ponúkajú možnosti prevzatia  pobočiek aj otvorenie nových, kde UGO pomôže s vytipovaním lokality.

Viac informácii o franšízovej ponuke UGO nájdete na https://ugo.sk/franchising, prípadne píšte na franchising@ugo.cz, alebo vyplňte formulár a my sa vám ozveme späť.


Novinky a inovácie / Súčasťou tohto nového 15 m2 Freshbaru bude aj ďalšia gastro ponuka, ako sú snacky, wrapy či populárne UGO polievky a ďalšie novinky. V zariadení prevádzky pribudol aj praktický gril.
Zistite viac
Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo UGO.
Zistite viac
Kontaktný formulár
Kontaktný formulár
If you see this, leave this form field blank