Výrobca dverí ponúka zabehnutú predajňu v Bratislave

Vďaka centrálnemu nákupu tovaru a služieb má franchisant výrazne výhodnejšie nákupné podmienky. Úplne odlišne je riešená tiež spolupráca v oblasti marketingu, kedy sú na podporu predaja pripravované lokálne akcie prispôsobené konkrétnym podmienkam regiónu.
Popredný český výrobca interiérových dverí SOLODOOR hľadá nového franchisanta v Bratislave. Ponúka pritom jedinečnú možnosť prevziať už zabehnutú značkovú predajňu v bratislavskej obchodnej zóne.
 

Spoločnosť SOLODOOR v nedávnej dobe spustila svoj projekt franchisových predajní, ktorý je prvým systémom vyvinutým na predaj interiérových dverí a zárubní v podmienkach českého a slovenského trhu. Potom čo v minulom roku došlo k otváraniu prvých franchisových predajní v niekoľkých českých mestách, pozornosť spoločnosti sa zamerala aj na Slovensko. V súčasnej dobe ponúka SOLODOOR záujemcom o franchising možnosť prevziať zabehnutú značkovú predajňu sídliacu v Bratislave na adrese Galvániho 7. „Naše hlavné zameranie je predovšetkým vo výrobe, a preto nechceme venovať toľko energie prevádzke predajní. Keďže sa ale v prípade bratislavskej predajni jedná o rentabilnú a skvelo fungujúcu pobočku, chceme nijakým spôsobom predať ďalej skúsenosti a know-how, ktoré sme pri jej prevádzke získali. Práve forma franchisingu je pre tento účel ideálna,“ vysvetľuje zámer učiniť z bratislavskej predajne franchisu generálny riaditeľ spoločnosti pán Martin Dozrál.

Franchisant SOLODOORu má možnosť dosiahnuť výhody, ktoré by ako podnikateľ mimo franchisovú sieť nezískal. Vďaka centrálnemu nákupu tovaru a služieb má napríklad výrazne výhodnejšie nákupné podmienky. Úplne odlišne je riešená tiež spolupráca v oblasti marketingu, kedy sú okrem centrálnych akcií na podporu predaja pre franchisatov pripravované tiež lokálne akcie prispôsobené konkrétnym podmienkam regiónu. „Franchisiant získava zadarmo tiež webové stránky, ktorých súčasťou je konfigurátor dverí i vizualizátor, a ktoré možno využiť aj ako e-shop. Stránky sú samozrejme v rovnakom vizuálnom štýle ako sú stránky SOLODOORu,“ uvádza ďalej pán Martin Dozrál a dodáva: „Franchisantom pomôžeme radi aj s financovaním a poradíme s výberom optimálneho variantu.“

Viac informácií o tom, aké ďalšie benefity a podmienky SOLODOOR svojim franchisantom ponúka, nájdete na www.solodoor.cz/cs/franchisovy-system/

www.solodoor.sk