Výstava pre podnikanie a franchising opäť v Bratislave

Výstava a sprievodné programy sú otvorené všetkým záujemcom o franchisingové podnikanie ZDARMA, stačí sa registrovať na webových stránkach výstavy.
Už tradične sa na jeseň uskutoční v bratislavskom Pálffyho paláci stretnutie odborníkov a podnikateľov z oblasti franchisingu. V dňoch 3. a 4. novembra tu totiž prebehne 3. ročník Medzinárodnej výstavy pre podnikanie a franchising.
 

Návštevníci budú mať možnosť stretnúť sa s franchisovými konceptmi hľadajúcimi partnerov nielen na Slovensku. Rovnako ako minulý rok je výstava spojená s prezentáciou franchisových značiek na výstavnej ploche aj v rámci doprovodného programu. Predstavia sa napríklad značky BON BON, Extéria,  Naturhouse, Mr. Kebab, Empire institute, LLarik a další. Bronzovým partnerem výstavy je franchisový koncept Exteria. Návštevníci výstavy sa budú môcť zoznámiť nielen s franchisovými konceptmi, od renomovaných odborníkov a právnikov získajú ďalšie informácie týkajúce sa podnikania pod známou značkou.

Zaujímavé bude ešte aj stretnutie sa zástupcov odborných a mediálnych partnerov: Slovenskou franchisingovou asociáciou, Českou asociáciou franchisingu, spoločnosťou PROFIT system – vydavateľom magazínu Vlastní firma FRANCHISING a prevádzkovateľom portálu Franchising.sk, odborným časopisom Start, slovenským portálom Podnikajte.sk, alebo FranchisPortal.sk, ktorí veľtrh podporili.

VÝSTAVA a sprievodné programy sú otvorené všetkým záujemcom o franchisingové podnikanie ZDARMA, stačí sa registrovať na webových stránkach výstavy www.vystavafranchisingu.sk.

Medzinárodná Výstava pre podnikanie a franchising je ďalšou aktivitou, ktorú Slovenská franchisingová asociácia zavádza na slovenskom trhu. Potreba odborne sa vzdelávať, diskutovať a nadviazať kontakty, je práve tým dôvodom, prečo koncept z Prahy dorazil aj na Slovensko. Výstava umožní hľadať priestor pre nové obchodné zväzky.