Vydavateľstvo

Košík je prázdny.

Vyberte produkt

Vlastní firma FRANCHISING 4/2014

 

V dnešnej dobe počujeme slovo startup na každom rohu. Ročne sa ich objavuje čím ďalej viac, a to aj napriek faktu, že podnikateľské riziko je v ich prípade značne vysoké. Odhaľte, čo stojí za úspechmi týchto ešte sa len rodiacich projektov v novom čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 3/2014

 

Ako si stojí v Českej republike rodinné firmy? Na trhu ich stále nájdeme menej ako v zahraničí. Ich ambíciou je však stať sa hnacím motorom českej ekonomiky. Aké sú výhody rodinného biznisu sa dozviete v novom čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 2/2014

 
obálka magazínu Vlastní firma FRANCHISING, Karel Janeček, Petr Kořínek

Aká je motivácia ľudí, ktorí podstúpili určité riziko a rozbehli svoje vlastné podnikanie? Všetci sa zhodujú na tom, že peniaze tou hlavnou motiváciou neboli. Čo bolo tým impulzom, vám prezradíme v ďalšom čísle magazínu Vlastné firma FRANCHISING.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 1/2014

 
magazine cover, 1st edition 2014

Ak chcete začať podnikať, je vždy potrebné starostlivo zvážiť, do akej oblasti sa "vrhnúť". Musíte zvážiť, ako sa bude danému sektoru dariť aj v časoch ekonomických turbulencií. V magazíne Vlastná firma FRANCHISING vám predstavíme odbory, v ktorých sa oplatí podnikať.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 3/2013

 
magazine cover, 3rd edition 2013 Vrhnúť sa do podnikania vyžaduje námahu a vysoké pracovné nasadenie. Mnohokrát však prinesie ďaleko väčšie uspokojenie než klasické zamestnanie. Magazín Vlastná firma FRANCHISING prináša príbehy tých, ktorým sa založenie firmy vyplatilo.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 4/2013

 
magazine cover, 7th edition

Rozbehnutie vlastného podnikania nemusí nutne znamenať podstúpiť miliónové investície. Prostredníctvom franchisových konceptov môžete rozbehnúť biznis aj s nižším kapitálom. Magazín Vlastní firma FRANCHISING prináša tipy na založenie vlastného biznisu za pol milióna korún.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 2/2013

 
magazine cover, 2nd edition 2013 Pustiť sa do rozvoja vlastného biznisu vyžaduje od každého istú dávku odvahy. Aj to môže byť dôvod, prečo medzi podnikateľmi nájdeme prevažne muža. Situácia sa však z roka na rok mení. Zaujíma Vás, aký je rozdiel medzi mužom-podnikateľom a ženou-podnikateľkou? Odpovede nájdete v prvom tohtoročnom čísle magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 1/2012

 
magazine cover, 1st edition Aké boli začiatky Rodinného pivovaru Bernard v Humpolci? Čo si Stanislav Bernard mysli o vnímaní korupcie v ČR? Aj to si môžete prečítať v prvom čísle časopisu Vlastní firma FRANCHISING. Ďalej sa dozviete, čo je potrebné k založeniu obchodu s čokoládou, e-shopu alebo senior parku. V rubrike O čom sa hovorí zistíte, ako je možné otvoriť si "vlastnú" banku. Poradíme Vám, ako možno v 10 krokoch založiť firmu a mnoho ďalších zaujímavých informácií.

Viac informacií

Cena bez DPH
1.72 €
DPH
0.26 €
Cena vč DPH
1.98 €

Franchising Report Česká republika 2012

NOVINKA
Report 2012, cover

Franchising Report Česká republika 2012 je jedinečným zdrojom informácií pre verejnosť i potenciálnych poskytovateľov franchisových, agentúrnych či partnerských systémov. Začínajúcim podnikateľom v oblasti franchisingu môže report poradiť, ako sa orientovať na trhu franchisingu, pri výbere jednotlivých odvetví a konkurenčného prostredia. Manažéri franchisových konceptov môžu vďaka reportu analyzovať vývoj v oblasti, v ktorej pôsobia. Správa o českom franchisovom trhu obsahuje popis jednotlivých odvetví, v ktorých môžete tento systém riadenia nájsť. Autori komplexne popisujú nové trendy v oblasti franchisových, prípadne partnerských systémov.

Viac informacií

Cena bez DPH
72.00 Kč
DPH
0.00 €
Cena vč. DPH
72.00 €

Zásielky sú zasielané najneskôr do 2 pracovných dní odo dňa pripísania platby na účet.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov, prosíme, napíšte na redakcia@franchising.sk alebo nám zavolajte na telefónne číslo +420 234 633 305 v pracovné dni od 9 - 16h.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank