Vydavateľstvo

zoznam položiek   počet cena
  poplatok za dopravu (SK/ČR): 0.00
  celkom k úhrade: 1.98
Vlastní firma FRANCHISING 1/2016 1 1.98

Vyberte produkt

Vlastní firma FRANCHISING 3/ 2017

NOVINKA

Aké nové franšízy na vás čakajú? Čo by ste mali očakávať v operačnom manuáli a ako vnímajú bratia Sedláčkové podnikania v Česku? Odpovede na tieto otázky a nielen to, nalezente v novom čísle magazínu Vlasťou firma FRANCHISING.​

Viac informacií

Cena bez DPH
0.43 €
DPH
1.55 €
Cena vč DPH
1.98 €

Vlastní firma FRANCHISING 2/ 2017

 

Zoznámte sa s nápadmi na podnikanie, do ktorých sa oplatí investovať. Prezradíme, ako si otvoriť vlastnú kantínu alebo kaviareň. Dozviete sa tiež, ako uspieť vďaka umývaniu áut bez vody. Predstavíme vám tipy na biznis, ktoré zarábajú nie iba v letných mesiacoch, alebo to, ako si vybrať ziskový franšízový koncept. To všetko sa dočítate v magazínu Vlastní firma FRANCHISING.

Viac informacií

Cena bez DPH
0.43 €
DPH
1.55 €
Cena vč DPH
1.98 €

Franchising Report Česká republika 2012

NOVINKA
Report 2012, cover

Franchising Report Česká republika 2012 je jedinečným zdrojom informácií pre verejnosť i potenciálnych poskytovateľov franchisových, agentúrnych či partnerských systémov. Začínajúcim podnikateľom v oblasti franchisingu môže report poradiť, ako sa orientovať na trhu franchisingu, pri výbere jednotlivých odvetví a konkurenčného prostredia. Manažéri franchisových konceptov môžu vďaka reportu analyzovať vývoj v oblasti, v ktorej pôsobia. Správa o českom franchisovom trhu obsahuje popis jednotlivých odvetví, v ktorých môžete tento systém riadenia nájsť. Autori komplexne popisujú nové trendy v oblasti franchisových, prípadne partnerských systémov.

Viac informacií

Cena bez DPH
72.00 Kč
DPH
0.00 €
Cena vč. DPH
72.00 €

Zásielky sú zasielané najneskôr do 2 pracovných dní odo dňa pripísania platby na účet.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov, prosíme, napíšte na redakcia@franchising.sk alebo nám zavolajte na telefónne číslo +420 234 633 305 v pracovné dni od 9 - 16h.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank