Lawry’s

lawrys logo big
Informácie o master-franchisovém systému
Popis franchisového systému

Lawry’s - prémiová reštaurácia. Americká reštaurácia, ktorá ponúka rôzne jedlá z päťhviezdičkového menu, ako napríklad kvalitné mäso, morské plody, predkrmy a lahodné dezerty. Všetko je podávané na strieborných táckach. Lawry´s je rodinná firma so 75 ročnou tradíciou. Veľkosť reštaurácie je 900 m2. Reštaurácia Lawry´s funguje v Spojených štátoch, Japonsku, Južnej Kórei, Singapure, Tchaj-wanu a v Číne.

Vlastné pobočky

4 v USA

Franchisové pobočky

6 reštaurácií mimo USA

Obrázok pobočky systému
lawrys obrazek
Informácie pre master-franchisantov
Podpora pre master-franchisantov

Lawry´s ponúka jedinečný dizajn reštaurácie, kompletné školenia, tréningové manuály, marketingové brožúry a propagačné materiály. Ponúka tiež komplexnú podporu v priebehu výstavby a otvorenia novej reštaurácie.

Nevyhnutná investícia na začiatku

Odhadované investičné náklady sú minimálne 4 mil. USD.

Základné požiadavky

Hľadáme spoločnosť s príslušnou organizačnou základňou a s kapitálom na otvorenie a prevádzku prémiovej reštaurácie  v top lokalite.

Informácie o master-franchisorovi
Lawry’s Restaurants, Inc.
234 E Colorado Blvd., Suite 500, Pasadena, CA 91101, USA
lawrys@franchising.pl
www.lawrysonline.com
Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Prosíme o vyplnenie a odoslanie dotazníku uvedeného nižšie. Záujemcom o spoluprácu pošleme prezentáciu Tilted Kilt, dohodu o mlčanlivosti a dotazník.Po vyplnení dokumentov poskytneme podrobnejšie informácie o obchodnom modeli a licenčných podmienkach.

Zistite viac
Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo danej spoločnosti.
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefónny kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank