Arby´s

Arby´s logo big
Informácie o master-franchisovém systému
Popis franchisového systému

Arby´s - americký sendvičový bar. Arby´s je najväčšia sieť na svete ponúkajúca sendviče. Momentálne funguje v Spojených štátoch amerických, Kanade, krajinách Stredného východu a v Turecku 3400 prevádzok. Už viac ako 50 rokov ponúka zákazníkom ručne pripravované sendviče, pestrú kuchyňu a lahodné dezerty. Charakteristickým rysom je mäso najvyššej kvality. Arby´s sa zaradzuje medzi typ reštaurácie fast food a fast casual.

Vlastné pobočky

940

Franchisové pobočky

2417 (131 mimo USA)

Obrázok pobočky systému
Arby´s obrazek provozovny
Informácie pre master-franchisantov
Podpora pre master-franchisantov
  • 6 až 8 týždňov školenia v USA týkajúcich sa riadenia franšízy
  • Školenie a podpora počas otvorenia pobočky v Česku
Nevyhnutná investícia na začiatku

Otvorenie reštaurácie v USA vyžaduje investíciu vo výši od 350 tisíc do 2,5 miliónov USD. Arby´s očakáva, že medzinárodní držitelia licencie budú pripravení rýchlejšie a môžu teda vybudovať a otvoriť reštaurácie jednoduchšie. Master - franšízant by mal disponovať kapitálom, ktorý umožňuje otvoriť najmenej 10 barov Arby´s v Česku v časovom období 5 rokov.

Vstupný poplatok činí 10 tisíc USD za každú reštauráciu.

Priebežný poplatok je 4,25% z tržieb z predaja, master-franšízant je povinný použiť minimálne 3,75% z tržieb na marketing.

Spoločnosť uzatvára s master-franšízantem zmluvu na 20 rokov s územnou exkluzivitou.

Informácie o master-franchisorovi
Arby’s Restaurant Group, Inc.
1155 Perimeter Center West, Atlanta, GA 30338, USA
arbys@franchising.pl
www.arbys.com
Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Prosíme o vyplnenie a odoslanie dotazníku uvedeného nižšie. Záujemcom o spoluprácu pošleme prezentáciu Tilted Kilt, dohodu o mlčanlivosti a dotazník.Po vyplnení dokumentov poskytneme podrobnejšie informácie o obchodnom modeli a licenčných podmienkach.

Zistite viac
Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo danej spoločnosti.
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefónny kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank