Wittchen

Wittchen logo big
Informácie o master-franchisovém systému
Popis franchisového systému

Wittchen je synonymom značky vysoko kvalitného koženého tovaru. Spoločnosť pochádza z Poľska a celosvetovo prevádzkuje sieť obchodov s luxusnými koženými výrobkami. Ponuka peňaženky, aktovky, tašky, rukavice, topánky a tašky, ktoré sú určené pre zákazníkov, ktorí ocenia kvalitu materiálu, jedinečný štýl a vynikajúcu povrchovou úpravu. Všetky výrobky nesúce značku Wittchen sú vyrábané tradičnou technológiou "hand made". Originalitu výrobkov dokladá unikátny certifikát pravosti.

Spoločnosť Wittchen založil v roku 1990 Jędrzej Wittchen. V rokoch 1990 až 2000 vytvorila spoločnosť vlastnú kolekciu z koženého tovaru a rozvinula veľkoobchodnú predajnú sieť. V roku 2007 spoločnosť otvorila distribučné a logistické centrum. Spoločnosť ponúka unikátny obchodný koncept spolu s know-how o predaji luxusného tovaru z kože.

Vlastné pobočky
50
Franchisové pobočky
30
Obrázok pobočky systému
Wittchen obrazek
Informácie pre master-franchisantov
Podpora pre master-franchisantov

Spoločnosť Wittchen práve ponúka master-franšízovú licenciu pre potenciálnych obchodných partnerov tiež v Českej republike.

Úloha partnera bude spočívať vo vybudovaní siete obchodov pod značkou Wttchen. Príjemca licencie bude profitovať zo známej značky a modernej predajnej techniky. Ponuka master-licencie je určená pre investorov firmy s dostatočnými finančnými prostriedkami na rozvoj obchodných reťazcov a vysokou motiváciou.

Master-franšízant získa podporu vo výbere mixu, efektívnej predajne techniky a expozície tovaru. Ďalej sa môže spoľahnúť na spoločné marketingové aktivity s franšízorom a školenia.

Nevyhnutná investícia na začiatku
  • cca 280.000 EUR na vytvorenie obchodnej siete
  • 75.000 EUR na sprevádzkovanie obchodu
  • Vstupný poplatok - 15.000 EUR
Základné požiadavky
  • Prijatie a pochopenie zmyslu a princípu fungovania Wittchen franšízového systému uvedených v zmluve a master-franšízovej prevádzkovej príručke
  • Prevádzka vlastného podniku (v podobe osobnej alebo obchodnej spoločnosti)
  • Víziu značky Wittchen uviesť do praxe
  • Držba kapitáli, ktorý umožňuje rozvoj značky na trhu
  • Skúsenosti s riadením predaja a služieb zákazníkom
  • Skúsenosti s radením obchodnej siete
Informácie o master-franchisorovi
Wittchen Sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 27/29, Kiełpin, Łomianki k/Warszawy
+420 774 052 262
+48 227 663 333
redakce@franchising.cz
www.wittchen.pl
Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu
Gabriela Petrová

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank