Kiwicode

kiwicode logo
Informácie o franchisovém systému
Popis franchisového systému

Revolučné internetové podnikanie

Spoločnosť Kiwicode s.r.o. ako prvý internetový franšízový systém v Čechách a na Slovensku prichádza na trh s jedinečnou príležitosťou pre všetkých záujemcov, ktorí chcú prevádzkovať svoj vlastný internetový obchod bez starostí. 
Celý koncept so sebou prináša  absolútnu unikátnosť. Franšízant nemusí riešiť skladové zásoby, obmedzené množstvo produktov od dodávateľov, účtovníctvo a ďalšie nepríjemné záležitosti týkajúce sa klasického modelu internetových obchodov. Franšízant rieši iba správu obchodu, a preto môže podnikať kedykoľvek a kdekoľvek na svete. Jediné čo k tomu potrebuje, je notebook.

Ako je to možné? 

Systém funguje na báze preposielania zásielok od výrobcu priamo ku koncovému zákazníkovi. Je napojený na nespočetný počet externých dodávateľov zo všetkých možných odvetví, tak disponuje tisícmi  produktov všetkého druhu. Snívali ste niekedy o tom mať internetový obchod s oblečením? Bižutériou? Športovými potrebami alebo s niečím špecifickejším ako sú hračky pre deti a iné? Momentálne máte tú možnosť. Iba jedným kliknutím naimportujete produkty na internetový obchod a môžete začať predávať. 

Zakúpené tovary z e-shopu zasiela výrobca priamo zákazníkovi. Týmto sa franšízant vyhne klasickému obchodnému modelu a ušetrí nemalé hodnoty na prirážkach a ďalších zbytočných nákladoch. Tak môže franšízant ponúknuť najlepšie ceny na trhu s veľmi zaujímavou maržou a to zákazníci značne ocenia. Na svoje si prišla prvá otvorená franšíza, ktorá sa môže chváliť návratnosťou investície do dvoch mesiacov od zakúpenia licencie.

Stručný popis systému v necelých dvoch minútach. Viac tiež na http://www.kiwicode.cz.

Informácie pre franchisantov
Podpora pre franchisantov

Čo ponúkame?

 • Neustálu podporu, pomoc a koordináciu
 • Marketingové a organizačné poradenstvo
 • Odovzdanie know-how
 • Kompletný manuál s informáciami, týkajúcimi sa postupov nevyhnutných na prevádzkovanie e-shopu
 • Podnikanie, ktoré Vás bude baviť
 • Slobodu (môžete podnikať odkiaľkoľvek budete chcieť)
 • U nás budete úspešní
Nevyhnutná investícia na začiatku
 • Jednorazový licenčný poplatok 11 540 eur
 • Mesačný franšízový poplatok 4% z predaja
Základné požiadavky

Čo od Vás očakáváme?

 • Minimálne znalosti ovládania PC
 • Dostatočný vlastný kapitál na začiatok podnikania
 • Chuť podnikať
Informácie o franchisorovi
Kiwicode s.r.o.
Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4 – Michle, ČR
+420 606 782 712
info@kiwicode.cz
www.kiwicode.cz
Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Dominik Paťha

Zistite viac
Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo danej spoločnosti.
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefónny kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank