Polarisol

Informácie o franchisovém systému

Popis franchisového systému

Naša spoločnosť sa snaží o to, aby všetci mohli využívať výhody polarizovaného svetla vďaka vytvoreniu inovatívnej, pokrokovej technológie za prijateľnú cenu.

POLARISOL Ltd. (vznik v roku 2014) bola založená za účelom vyvinutia inovatívnej technológie polarizovaného svetla.  Nakoniec sa podarilo vyvinúť špičkovú technológiu s niekoľkonásobne vyššou výkonnosťou ako podobné technológie. Zakladateľ spoločnosti POLARISOL Ltd. okamžite využil túto príležitosť a začal prístroje ponúkať za prijateľnú cenu. Naša spoločnosť bola založená na týchto dvoch princípoch a snaží sa sprístupniť možnosť využívania výhod polarizovaného svetla pre všetkých.

Výsledkom je, že POLARISOL Ltd. má patenty na medicínske zariadenia, ktoré vznikli na základe celosvetovo známeho maďarského výskumu a vývoja v oblasti polarizovaného svetla, ktorý bol chrbticou priemyslu v posledných desaťročiach. Toto v kombinácii s pokročilými technickými znalosťami a s japonskými, nemeckými a americkými technológiami je to, čo robí naše prístroje najlepšou voľbou pre každého, kto hľadá výhody polarizovaného svetla.

Systém niekoľkonásobného polarizovaného povlaku, najväčšia optická plocha v kategórii a inovatívne LED technológie zaručujú väčšie  množstvo a väčšiu koncentráciu polarizovaného svetla v porovnaní s inými zariadeniami, ktoré využívajú zastaralé technológie.

Ergonómia, smartfóny a dizajn tabletu zaručujú jednoduchú obsluhu, transport a skladovanie pričom vyzerá tiež elegantne a poskytuje jedinečný zážitok pre používateľa.

 

Medicínske údaje

Používanie terapie polarizovaného svetla medicínskeho zariadenia POLARISOL je certifikované (OGYEI-EMKI – EC Certificate No. 5-709-500-1112) a využíva sa v rôznych oblastiach:

  • Regenerácia zranení, (pooperačné a traumatologické jazvy), liečenie popálenín
  • Športové injekcie, natrhnutie svalov a šliach, vytknutie členkov
  • Liečba dermatologických ochorení (napríklad: acne vulgaris, psoriasis, rosacea)
  • Kožné vredy a rany spôsobené poruchami žíl, tepien alebo lymfatickými poruchami
  • Liečba preležanín spôsobené nemožnosťou pohybu

Odporúča sa tiež na liečbu:

  • Pediatria (horné dýchacie cesty, ekzémy, poruchy svalového/pohybového aparátu)
  • SAD (seasonal affective disorder), zimná depresia spôsobená nedostatkom svetla

Ideálne je aj pre liečby v kozmetike pretože má účinky na liečbu pokožky.  Je tiež účinné v boji proti vráskam, striám a celulitíde.

 

Rýchle rozšírenie sa na zahraničných trhoch

Okrem Maďarska sú produkty POLARISOL dostupné aj vo Švédsku, Nórsku a iných krajinách strednej Európy. V spomínaných krajinách sú produkty POLARISOL využívané najmä lokálnymi skrášľujúcimi centrami (kozmetičky, kaderníčky), plastickými chirurgmi, dermatológmi, športovými lekármi, chiropraktikmi a veterinármi, ktorý ich využívajú na hlavnú alebo doplnkovú liečbu.

POLARISOL Ltd sa teší na spoluprácu s profesionálmi, s podnikateľom, ktorý by bol motivovaný rozvíjať trh na Slovensku alebo v Rumunsku a ktorý by využil možnosť preraziť na trhu v týchto krajinách.

Vlastné pobočky

Maďarsko

Franchisové pobočky

Nórsko, Švédsko, USA, krajiny stredného východu

Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

Poskytujeme zaučenie o produktoch, právnu, administratívnu, logistickú podporu, on-line a offline marketingovú podporu.


Nevyhnutná investícia na začiatku

4.000 - 10.000 EUR


Základné požiadavky

Predaj alebo poskytovanie servisných služieb medicínskych/zdravotníckych zariadení, kozmetických produktov.


Informácie o franchisorovi

Polarisol Ltd.

3530 Miskolc, Széchenyi István út 66-68., Hungary
Showroom: H-1095 Budapest, Máriássy u.7.

+36 1 920 1264

norbert.farkas@polarisol.com

en.polarisol.com/

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Norbert Farkas (jazyk zmluvy: anglický

nemecký

maďarský)

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Polarisol.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Kontaktní telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.