Paysera

Informácie o franchisovém systému

Popis franchisového systému

„Paysera“ je medzinárodná finančná spoločnosť, zaoberajúca sa od roku 2004 prevodom peňazí, zmenárenstvom i elektronickými platbami. Spája v sebe technológie a bankové služby, a vytvára jednoduché, rýchle, finančne efektívne a spoľahlivé internetové platobné riešenie pre všetkých zákazníkov, a to kdekoľvek a kedykoľvek.

Poskytovaním pohodlných platobných služieb za prijateľné ceny sa snaží Paysera budovať svet, v ktorom elektronické platby nemajú žiadne obmedzenia. Sú jednoduché, rýchle a dostupné.

V súčasnosti má značka Paysera, ktorá je pôvodom z Litvy,  viac ako 100 zamestnancov, ktorí sa venujú vývoju a podpore produktov. Spolupracuje s viac ako 50 bankami v Európskej únii a slúži stovkám tisícov zákazníkov po celom svete.

Na medzinárodnom poli pôsobí spoločnosť Paysera od roku 2012, kedy získala licenciu potrebnú pre prevádzkovanie elektronických finančných služieb v Európe. V minulom roku založila nové firemné sídlo v Británii a začala expandovať do ďalších krajín prostredníctvom franšízingu. V súčasnosti hľadá partnerov zo všetkých krajín  EU.

V roku 2016 e-commerce už dosiahla celkového podielu 8,7 % na maloobchode po celom svete. V budúcich rokoch sa očakáva, že medziročné tempo rastu bude pokračovať vo výške 20 %. Veľa rokov celková hodnota bezhotovostných transakcií rástla rýchlosťou v priemere o 42 %. To všetko znamená, že používanie elektronických platobných prostriedkov (nie iba v rámci elektronických obchodných transakcií) sa tiež rýchlo zvyšuje.

Využite potenciál rýchle rastúceho segmentu trhu, po pripojení k sieti Paysera môžete prevádzkovať vlastnú finančnú spoločnosť.

Vlastné pobočky

Pilotná pobočka v Litve.

Franchisové pobočky

Franšízy pôsobia v 3 krajinách (Bulharsko, Lotyšsko, Slovinsko).

Obrázok pobočky systému
Informácie pre franchisantov

Podpora pre franchisantov

Spolu s licenciou na prevádzku franšízy Paysera získa partner všetko potrebné na zahájenie úspešného podnikania v oblasti medzinárodného obchodu.

Franšízantovi bude okamžite umožnený prístup k cezhraničným úverovým on-line platformám, spracovávaniu platieb, a obchodnému systému Paysera. Firma zaisťuje potrebnú systémovú integráciu a prispôsobenie služieb, infraštruktúry, prístup k medzinárodným bankám a ďalším partnerom, nevyhnutné školenia a podporu, rovnako tiež predajné a marketingové materiály.

Neskôr centrála franšízantom zaisťuje tiež aktualizácie softvéru a inovácie, pomáha uviesť na trh nové produkty a služby, poskytuje IT i marketingovú podporu. Franšízanti majú prístup tiež ku komplexnému systému riadenia celej spoločnosti, firemnému know-how, spoľahnúť sa môžu i na podporu pri riešení problematiky riadenia podniku i firemných financií. 


Nevyhnutná investícia na začiatku

Odhaduje sa na asi 200 tisíc eur. Zahŕňa okrem iného: 

  • Poplatok za povolenie
  • Počiatočnú investíciu
  • Finančné prostriedky na pokrytie prevádzkových nákladov za prvý rok prevádzky

Okrem toho franšízant musí spĺňať všetky požiadavky pre dohľad na medzibankové platobné styky.


Základné požiadavky

Franšízantom zaisťuje firma komplexnú a integrovanú podporu, je ale dôležité, aby kandidáti spĺňali všetky požiadavky pre dosiahnutie obchodného úspechu na poli elektronických platieb.

Ideálny franšízant „Paysery“ by mal mať:

  • skúsenosti s riadením spoločnosti
  • dobrú povesť a bezúhonnú minulosť
  • možnosť investičných príležitostí a financovania obchodných začiatkov pred prvými ziskami
  • odvahu realizovať inovatívne a finančne efektívne platobné riešenie
  • vítané sú skúsenosti v oblasti bankovníctva alebo financií a dobré obchodné kontakty 

Informácie o franchisorovi

Paysera LTD

+370 665 21002

​​franchise@paysera.com

​www.paysera.com

Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Liudas Kanapienis (v angličtině)

Zistite viac

Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo Paysera.

Správa
Meno a priezvisko *
Miesto *
Kontaktní telefon *
E-mail *

Prečítaj články

Najčítanejšie

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.