Regatta

Regatta big logo
Informácie o franchisovém systému
Popis franchisového systému

Máte šancu stať sa súčasťou franchisovej siete Regatta, ktorá patrí medzi najznámejšie britské odevné firmy v oblasti športu, turistiky a outdooru.

V obchode môžete nájsť produkty týchto značiek:

Regatta Great Outdoors

Najpopulárnejšia britská značka oblečenia pre športové aktivity, dostupná vo viac ako sedemdesiatich krajinách sveta. Známa je vďaka oblečeniu, ktoré je odolné a pohodlné pre všetkých tých, ktorí bez ohľadu na podmienky chcú aktívne tráviť čas vonku. Ponúka širokú škálu produktov: oblečenie pre ženy od 32 do 60 rokov, muži od veľkosti XS až 7XL, tiež oblečenie pre dojčatá a kolekcie pre mládež. Regatta je populárna tým, že ponúka modely vysokej kvality a technicky rafinované. Spoločnosť má centrálu v Anglicku, v Trafford Park (Manchester). V roku 2016 firma získala prestížnu cenu Queen's Awards for Enterprise (Cenu britskej kráľovej za podnikanie) - najdôležitejšie, oficiálne ocenenie na britskom trhu, udeľuje sa každoročne od roku 1965 firmám a obchodným organizáciám za vynikajúce výsledky v oblasti inovácií a rozvoj medzinárodného obchodu.

Regatta je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia vysokú kvalitu a športovú módu za rozumnú cenu.

Dare 2b

Ide o britskú značku, ktorej začiatky siahajú do roka 2000. Vyznačuje sa špecializovaným účelom oblečenia: určená pre milovníkov zimných športov, lyžiarov, snowboardistov, cyklistov, bežcov. Sú to vysoko kvalitné produkty, vyrobené s použitím moderných materiálov a technológií za prijateľné ceny. Odevy pre každého, ktoré sú dostupné v širokej škále produktov.

Produkty Dare 2b sú vytvorené v úzkej spolupráci s atlétmi z Dare 2b Team - ktorí reprezentujú rôzne športové disciplíny. Značka Dare2b je dostupná vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Craghoppers

Už viac ako 50 rokov Craghoppers vyrábajú oblečenie pre cestovateľov a dobrodruhov v najrôznejších kútoch sveta, kde sú testované. Začiatky firmy siahajú do roku 1965. Vtedy skupina nadšencov z West Yorkshire v Anglicku začala hľadať materiály a navrhovať oblečenie, ktoré by odolalo podmienkam počas expedície na Mount Everest. Expedícia bola úspešná a došlo k ďalšiemu rozvoju firmy - výrobu odevov pre cestovateľov a dobrodruhov vhodné pre každé ročné obdobie a prispôsobené rôznym klimatickým podmienkam.

Náš franchisový systém je založený na tradičných princípoch. Počas spolupráce máte zaručené, že Vám poskytneme základný "know-how" a pomôžeme Vám pri rekonštrukcii a úprave priestoru, ktorý má jedinečný charakter. Môžete tiež počítať s poradenstvom v oblasti propagácie obchodu a prevádzkovej činnosti.

Vlastné pobočky

1 v Česku (Hatě), 11 v Polsku

Franchisové pobočky

100

Obrázok pobočky systému
Regatta picture of store
Informácie pre franchisantov
Podpora pre franchisantov
 • Overenie lokality a priestorov navrhnutých zo strany franchisanta;
 • Pomoc pri príprave projektu priestorov v súlade so štandardami Regatta Store;
 • Žiadne licenčné poplatky;
 • Atraktívne obchodné podmienky;
 • Naskladnenie obchodu a riadenie zásob;
 • Návrh a branding predajného miesta;
 • Marketingová podpora;
 • Systém vzdelávania;
 • Stála starostlivosť o regionálnych partnerov;
 • IT Systém;
 • Právo používať logo značky;
 • Termín otvorenia obchodu je cca. 3 mesiace od podpísania franšízovej zmluvy.
Nevyhnutná investícia na začiatku
 • Bez licenčného poplatku
 • Minimálne náklady na spracovanie projektu obchodu je cca 23 000 EUR a v závislosti od stavu nehnuteľnosti v súlade so štandardami Regatta (od 300 do 450 euro/m2).
Základné požiadavky
 • Príprava priestorov obchodu podľa štandardov Regatta Store
 • Plocha obchodu 80 - 150 m2
 • Preferované umiestenie je v nákupných centrách a nákupných uliciach v mestách s viac ako 50 tisíc obyvateľmi
 • Priestor – vlastný alebo v nájom
Informácie o franchisorovi
Regatta Polska Sp. z o.o.
Hamuljakova 137, 029 01 Namestovo
+421 918 788 887
Mnanista@regatta.com
www.regatta.com
Kontaktná osoba pre záujemcov o licenciu

Milan Nanista

Zistite viac
Ak chcete získať viac informácií, vyplňte kontaktný formulár nižšie. Vaše údaje budú odovzdané priamo danej spoločnosti.
Meno a priezvisko *
Miesto *
Telefónny kontakt *
E-mail *
If you see this field leave it blank.

Informácie zadané v katalógu dodávajú samotné franchisové systémy. Pred podpisom zmluvy o spoluprácu by mal každý záujemca posúdiť ponuku danej firmy. Redakcia si vyhradzuje právo upraviť informácie o systémoch udávaných v katalógu. V prípade zistenia, že udávané informácie nie sú pravdivé či neaktuálne, prosíme kontaktuje redakciu.

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank