Momentálne Cofee Brothers v Bratislave pôsobí s dvoma kaviarničkami a hľadajú obchodných partnerov ktorí sú otvorení koncepcii a majú chuť s ich podporou rozbehnúť značku Coffee Brothers aj v inom meste či krajine.
27.07.2015
Do centra Bratislavy "vtrhli" so svojimi pojazdnými stánkami Coffee Brothers. Stali sa novým členom Slovenskej franchisingovej asociácie.
 

Koncept založený na predaji kvalitnej kávy štýlom "coffee to go" má nemalé ciele. Okrem Bratislavy a slovenského trhu ho láka aj zahraničie, kde by rovnako ako na domácom trhu rád uspel prostredníctvom franšízových partnerov. Cieľom pre tohtoročnú sezónu je podľa vyjadrenia spoločnosti nájsť partnerov tiež v Prahe či v chorvátskom Splite.

Momentálne má značka v Bratislave tri pojazdné kaviarničky, ktoré svojim zákazníkom ponúkajú nielen kávu, ale tiež kvalitnú karamelovú, horkú, mliečnu a bielu čokoládu, zelený, biely, čierny, bylinkový a ovocný čaj značky Bonthe. K dostaniu je tiež chai latte a pre tých najmenších "babycinno" a kakao. Zákazníci sú v každej pojazdné kaviarni obslúžení starostlivo vyškoleným a tiež dobovo oblečeným personálom.

Celá koncepcia je tvorená štýlom 30., 40. rokov minulého storočia ktorou prináša do ulíc miest kvalitu so sebou s nádychom nostalgie. Jednou z hlavných priorít spoločnosti je aj záujem o expandovanie do rôznych častí sveta. V blízkej budúcnosti chce firma otvoriť tiež e-shop s kávou, vďaka ktorému bude šíriť meno značky aj za hranice Slovenska.