18.05.2015

Vzdelanie z Česka

Sieť detských centier Go Kids hľadá master-franšízanta pre slovenský trh. Už tu pôsobí niekoľko nezávislých lektoriek.

Dôraz na prirodzený vývoj dieťaťa a individuálny prístup. To sú jedny zo základných princípov detských centier Go Kids. Pôsobia na českom trhu, kde sa nachádza 5 pobočiek a rozjazd niekoľkých ďalších je v jednaní. Spoločnosť Nuerasoft, ktorá vlastní franšízový koncept, aktuálne hľadá master-franšizanta, ktorý by zastrešil pobočky na Slovensku. Prvý záujemca o otvorenie premiérového Go Kids centra už oslovil vlastníka konceptu. V súčasnosti na tuzemskom trhu funguje niekoľko nezávislých lektoriek výučby podľa metodiky Go Kids.

Go Kids obrazek s detmi Foto Go Kids

V Českej republike momentálne funguje 5 pobočiek franšízovej siete Go Kids Centrum. Ich počet by však mal v ďalších rokoch určite narastať.

Rozvoj ponuky centier Go Kids sprevádza neustále rozširovanie portfólia aktivít, ktoré svojim malým klientom ponúkajú aj  franšízoví partneri.  „Náš koncept je stále veľmi živý a svoju ponuku kurzov rok čo rok rozširujeme. V minulom roku sme napríklad spustili nové kurzy „Poznávame svet“ pre deti od 1 do 3 rokov, ktoré sú veľmi populárne a chystáme ďalšie novinky,“ dodáva pre Franchising.sk konateľka spoločnosti Nuerasoft Michaela Tilton.

V rámci franšízového konceptu Go Kids je každý franšizant úzko zapojený do spolupráce s ostatnými centrami. To zaisťuje efektívne fungovanie celej siete a zároveň rýchle a efektívne zdieľanie poznatkov a skúseností z každodennej prevádzky. Vďaka úzkej spolupráci sa môžu tiež jednotlivý prevádzkovatelia zúčastňovať strategického plánovania celého konceptu.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank