09.09.2014

Oblečenie s vlastným štýlom

Franchisová sieť oblečenia Cipo & Baxx sa rozvíja po celom svete. Uspieť chce aj u nás.

Preraziť na trhu oblečenia nie je v dnešnej dobe prechádzka ružovou záhradou. Ľudia si môžu vybrať z veľa kolekcií viacerých firiem, a preto je dôležité dokázať zákazníkov osloviť. Vo svete sa dokázala predrať medzi tie lepšie značka Cipo & Baxx, ktorej franchisovú licenciu pre strednú a východnú Európu drží spoločnosť Yilba Tekstil. Franchisantov láka na prevádzku obchodu pod touto svetovou značkou.

Cipo & Baxx shop interier

Značku Cipo & Baxx v strednej a východnej Európe rozširuje spoločnosť Yilba Tekstil z Poľska na základe partnerskej spolupráce.

Najviac obchodov franchisanti prevádzkujú v susednom Poľsku, kde sa firme darí viesť sieť už 60 obchodných miest, kde sa predáva oblečenie Cipo & Baxx, či už prostredníctvom samostatných predajní, alebo multibrandových. U nás sa zatiaľ obchody nachádzajú v Bratislave, Košiciach, Žiline, Poprade, Trnave a Šali. U českých susedov môžu zákazníci nakúpiť oblečenie na menšom počete miest, a to v Prahe, Karlových Varoch a multibrandovom obchode vo Veľkom Týnci.

Každý sa musí líšiť a týka sa to predovšetkým odevných značiek. „Naše šaty sú zamerané na mužov a ženy, ktorí majú radi zábavnú módu a chcú zdôrazniť svoju individualitu,“ dodáva manažér regiónu firmy Yilba Tekstil Erdal Celik s tým, že plusom pre záujemcov o franchisovú licenciu je, že nemusia platiť žiadne franchisové poplatky.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0
Oblečenie s vlastným štýlom

K tomuto článku nie je zatiaľ komentár. Váš bude prvý.

Fórum 6 téma, 6 komentáre

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank