26.08.2014

Futbalom k učeniu

Športovo-vzdelávacie centrá pre deti zažívajú revolúciu. Franchisový program Socatots sa chce stať jednotkou na trhu.

V zdravom tele, zdravý duch. Toto heslo počúvame neustále, najmä ak sa hovorí o deťoch, ktoré v poslednej dobe miesto pobehovanie vonku vysedávajú pri počítačoch a ich pohybové schopnosti sú stále menšie. Poľská franchisová sieť Socatots tomu chce u nás zabrániť. Jej koncept sa vyznačuje vzdelávacími športovými programami pre deti. U nás sa rozhodla nájsť master-franchisanta.

Foto Socatots

V Poľsku sa nachádza franchisový program Socatots v 200 škôlkach. Plánom je ich počet zdvojnásobiť.

Spoločnosť Socatots Polska pomáha v rozvoji deťom už v 200 centrách v Poľsku a viac ako 800 škôlok v ďalších 55 krajinách. "Socatots je celosvetový program určený dievčatám aj chlapcom vo veku od 6 mesiacov do 5 rokov s ohľadom na ich komplexný rozvoj," hovorí Przemyslaw Olewnik, predseda predstavenstva spoločnosti Socatots Polska s tým, že tréning je organizovaný vo forme tried rôznej náročnosti. V Česku a na Slovensku sa firma pomocou franchisy plánuje stať jednotkou na trhu.

Trendom na trhu je v poslednej dobe podľa odborníkov poradenskej firmy PROFIT system rast športovo-vzdelávacích centier. Šancu na úspech majú tak také podnikateľské systémy, ktoré prinášajú pevne ucelený program s dôrazom na rozvoj schopností u detí. Franchisový systém Socatots inšpiruje svoje programy tréningom vo futbale, kedy si deti osvojujú rôzne motorické schopnosti prispôsobené ich veku. Plusom centra je možnosť účasti rodičov na tréningoch, čo program Socatots spĺňa.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0
Futbalom k učeniu

K tomuto článku nie je zatiaľ komentár. Váš bude prvý.

Fórum 5 téma, 5 komentáre

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank