27.06.2014

Zdravie až domov

Franchisový koncept Fitness food menu pokračuje v rozvoji konceptu na Slovensku. V Česku otvorila ďalšie pobočky.

Zdravé menu šité na mieru podľa potrieb klientov ponúka franchisový koncept Fitness food menu, ktorý v minulom roku úplne zmenil image. Počas roka spoločnosť tiež predstavila administratívny systém so zákazníckou sekciou a do toho otvárala ďalšie franchisové pobočky. "Otvorili sme pobočky pre obsluhu regiónu Karlovy Vary, Sokolov a Tachov," dodáva majiteľ firmy Tomáš Volf.

Foto Fitness food menu

Franchisový koncept Fitness food menu pôsobí už na 44 miestach ČR. Tento rok je jeho priorita presadiť sa aj na slovenské.

"Krabičková diétu" rozbehla firma Fitness food menu už po celej Českej republike. Zákazníci si môžu objednať jedlo už zo 44 predajných miest po celom Česku a vďaka veľkému úspechu sa značka rozhodla expandovať aj na Slovensko. "Naše aktivity sú v túto chvíľu venované predovšetkým preniknutiu na slovenský trh. Ten je z pohľadu franchisora ​​pre nás prioritou," hovorí Tomáš Volf s tým, že firma má zazmluvnené prvé kontrakty a kolaudujú priestory určené na výrobu.

Výrobná pobočka bude po zahájení prevádzky obsluhovať mesta Malacky, Senica, Trnava a Bratislava. Kladne spoločnosť vníma aj pozitívny ohlas potenciálnych franchisových partnerov. "Podnikatelia vnímajú náš franchisový koncept ako medzeru na trhu a zaujímajú sa o našu licenciu. Už teraz rokujeme s 3 záujemci o franchisovú licenciu," komentuje záujem Tomáš Volf. Vada slovenského trhu je podľa Volfa v zlej legislatíve, ktorá je iná v nárokoch na výrobu jedla než v Česku.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0
Zdravie až domov

K tomuto článku nie je zatiaľ komentár. Váš bude prvý.

Fórum 5 téma, 5 komentáre

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank