03.03.2014

Netypické lekárne

Konopné lekárne valcujú Českú republiku. Franchisové pobočky rastú ako huby po daždi.

Lekárne, ktoré ponúkajú lieky z konope, sa rýchlo uchytili na českom trhu. Spoločnosť Carun Pharmacy začala len vlani rozvíjať franchisový koncept Konopná lekáreň a počas roka sa jej podarilo vytvoriť sieť o 10 pobočkách. Všetky sú prevádzkované na základe franchisovej licencie a v tomto spôsobe chce firma naďalej pokračovať, keďže franchising považuje za rýchly a efektívny spôsob podnikania.

Foto Carun Pharmacy

V roku 2013 sa na českom trhu objavil franchisový koncept Konopných lekární. Počas krátkej chvíle otvoril už 10 pobočiek.

Spoločnosť by rada pokračovala vo vyhľadávaní ďalších franchisantov. "Teraz hľadáme franchisantov predovšetkým v Karlových Varoch, v okolí Prahy, Zlíne a Vsetíne," hovorí konateľ spoločnosti Carun Pharmacy Jiří Stabla s tým, že už v tejto chvíli sa jedná o otvorenie ďalších predajných miest, ktoré sa pripojí k sieti Konopných lekární. Záujemcovia o franchisovú licenciu by sa mali pripraviť na celkovú investíciu vo výške 300 tisíc korún.

V konopných lekárňach sa predáva rozsiahle spektrum konopných produktov určených na prevenciu a aj takých, ktoré sú odborníkmi odporúčané na zmiernenie príznakov mnohých chorôb. "Naším cieľom je vrátiť prostriedky z konope späť do bežného života všetkých ľudí. Liečba konopem pomáha vyriešiť rad zdravotných problémov vďaka účinným cannabinoidům," dopĺňa Jiří Stabla.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank