30.01.2014

Naviazať na úspech

Po vstupe do ČR sa koncept BK Solutions stretol so záujmom potenciálnych franchisantov. Na Slovensku vidí miesto pre 20 franchisantov.

Nedávno sa u našich západných susedov objavil nový franchisový koncept reklamných tašiek na pečivo BK Solutions. Odvtedy našla značka v Česku viac ako 20 franchisových partnerov. Niektorí z nich majú dokonca záujem o pôsobenie vo viacerých mestách. „Myšlienka ekologického reklamného kanálu oslovila v Českej republike veľký počet ľudí, veľa začínajúcich podnikateľov. Myslím si, že na Slovensku by to nemalo byť inak,“ hovorí Jaroslav Malý, master-franchisant BK Solutions pre ČR a SR s tým, že záujem o BK Solutions eviduje nielen zo strany franchisantov, ale aj zo strany koncových odberateľov papierových reklamných tašiek na pečivo.

dívka s chlebem v obalu BK Solutions Foto BK Solutions

Základná myšlienka produktu je veľmi jednoduchá. Jedná sa o umiestňovanie reklamy na papierové tašky na pečivo, ktoré budú zdarma k dispozícii v pekárňach, potravinách a obchodných reťazcoch.

Franchisová licencia tohto konceptu je podľa Malého určená pre menších živnostníkov, ktorí majú skúsenosti v oblasti obchodu. „Aj cena licencie je prijateľná,“ dopĺňa Jaroslav Malý s tým, že pre budúcich partnerov má firma pripravené predajné nástroje a podporné prostriedky, ktoré im pomôžu s uvedením novinky na trh a predajom.

Spoločnosť BK Solutions prišla v Poľsku s nápadom na umiestenie reklamy na obaly na chlieb v roku 2011. V súčasnosti je na poľskom trhu 85 franchisantov, ktorí pôsobia v 305 mestách. Pôvodom poľská firma okrem Česka a Slovenska úspešne pôsobí aj vo Veľkej Británii, na Ukrajine či Cypre.

Zdieľaj článok

Komentáre na fórum

0

chcete viac?

newsletter Franchising.sk

If you see this, leave this form field blank